کد خبر: 4015801
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۰۸:۲۹

سلسله جلسات تخصصی کرسی‌های تلاوت قرآن با تدریس حسام قانعی، یکی از قاریان و مرتلان ممتاز استان فارس و کشورمان در مسجد نصیرالملک شیراز برگزار می‌شود.

مسجد نصیرالملکبه گزارش ایکنا از فارس، سلسله جلسات تخصصی کرسی‌های تلاوت قرآن با تدریس حسام قانعی، یکی از قاریان و مرتلان برجسته استان فارس و کشورمان به صورت هفتگی در مسجد نصیرالملک شیراز برگزار می‌شود.

این جلسات به یاری خدا از هفته آینده آغاز خواهد شد و در روزهای سه شنبه هر هفته بعد از نماز مغرب و عشاء میزبان جامعه قرآنی استان و اقشار مختلف مردم و قرآن‌دوستان خواهد بود.

حسام قانعی، مرتل و مؤذن برتر کشورمان در گفت‌وگو با ایکنا با بیان اینکه این کرسی‌ها با رویکرد تخصصی به تلاوت قرآن برگزار خواهد شد، گفت: این جلسات تخصصی قرآن بعد از محدودیت‌های شیوع کرونا که موجب شده بود تا تمام فعالیت‌های قرآنی در بستر فضای مجازی دنبال شود، اجرا خواهد شد.

وی با یادآوری اینکه این جلسات با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری اجتماعی برگزار خواهند شد، گفت: تلاش می‌کنیم تا در این جلسات بعد از گذشت دو سال از محافل حضوری، نزدیکی و الفتی میان اعضا و جامعه قاریان استان فارس ایجاد کنیم.

قانعی بیان کرد: مسجد نصیرالملک هم جنبه تاریخی و هم جنبه گردشگری دارد و قطعاً برپایی این کرسی تخصصی تلاوت قرآن خود یک جاذبه دیگری برای جذب علاقه‌مندان و گردشگران ایجاد خواهد کرد.

این قاری برجسته استان فارس اظهار کرد: این جلسات هم کرسی تلاوت بوده و هم به نکات تخصصی تلاوت خواهد پرداخت تا به یاری خدا سطح کیفی تلاوت‌ها پیشرفت پیدا کند البته در این جلسات از ظرفیت اساتید استان هم بهره خواهیم جست.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: