کد خبر: 4008587
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۷
رئیس هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی فارس:

رئیس هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی فارس با اشاره به تأثیر شیوع کرونا بر روند فعالیت‌های قرآنی بر ضرورت ارتقا و ارائه روش‌های نوین در این نوع فعالیت‌ها تأکید کرد.

به گزارش ایکنا از فارس، زهرا کسرایی، رئیس هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی فارس عصر چهارشنبه، 5 آبان‌ماه در نشست این هیئت گفت: شیوع بیماری فراگیر کرونا و تعطیلی کلاس‌های قرآن فصل جدیدی در فعالیت تشکل‌های قرآنی ایجاد کرد البته ارتقا و ارائه روش‌های نوین در همه زمان‌ها و در این ایام به‌صورت ویژه الزامی و در دستور کار قرار دارد.

وی تصریح کرد: در طول مدت شیوع ویروس کرونا تشکل‌های قرآنی مردمی همکاری بسیار خوبی با کادر درمان و دیگر ادارات و نهادها در جلوگیری از شیوع بیماری کرونا وحمایت از اقشار آسیب دیده داشتند.

کسرایی افزود: تعطیلی کلاس‌های حضوری آموزش قرآن باعث شد، مسئولان قرآنی ایده‌های مفیدی ارائه کنند تا کلاس‌های قرآنی به‌صورت غیر حضوری ادامه پیدا کند و حتی فرصتی شد فعالیت‌های قرآنی از محله‌ای و منطقه‌ای فراتر رفته و یک انسجام و اتحاد ایجاد شود که تشکل‌های قرآنی و قرآنیان اقصی نقاط کشور در فضای مجازی از تجربیات یکدیگر بهره‌مند شوند و بعضاً در یک کلاس مجازی شرکت کنند.

رئیس هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی فارس افزود: البته برخی تشکل‌های قرآنی مردمی خود نیز از نظر آموزشی و یا اقتصادی دچار مشکل شده‌اند که در این رابطه باید آسیب‌شناسی صورت بگیرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: