کد خبر: 4008585
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۴۰۰ - ۰۰:۰۶

در نشست هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی استان فارس کمیته‌های مختلفی ذیل این هیئت تشکیل شد و مسئولان آن نیز انتخاب شدند.

 هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی فارسبه گزارش ایکنا از فارس، نشست هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی استان فارس با حضور 8 نفر از اعضای اصلی هیئت و دو نفر میهمان عصر چهارشنبه، 5 آبان‌ماه در محل اداره‌کل تبلیغات اسلامی فارس برگزار شد.

در این نشست مصوب شد کمیته‌هایی در اداره امور قرآن تبلیغات اسلامی فارس تحت نظر هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی تشکیل شده و در راستای احیای مجدد تشکل‌های قرآنی آسیب‌دیده اقداماتی انجام دهند.

در ادامه پس از بررسی و هم‌اندیشی به هر کدام از اعضا غیر از هیئت مدیره مسئولیت یک کمیته واگذار شد که می‌توان به انتخاب مرضیه فیروززاده، مسئول کمیته معلمین و اساتید قرائت و حفظ قرآن کریم؛ مرضیه هاشمی‌راد، مسئول کمیته فضای مجازی؛ رقیه بهرامی شاد، مسئول کمیته معلمین و اساتید تفسیر، ترجمه و مفاهیم؛ صدیقه سنائی، مسئول کمیته سبک زندگی قرآنی؛ محمد حسین اسلامی، مسئول کمیته تشکل‌های قرآنی مردمی و سیدعباس جلالی و سید حمید موسوی مشترک کمیته ادارات اشاره کرد.

همچنین زهرا عبدی‌فرد که به‌عنوان مسئول کمیته اجرائی هیئت اندیشه‌ورز بانوان قرآنی فارس در جلسه دعوت شده بود، به اعضا معرفی و شرح وظایف ایشان ابلاغ شد. از دیگر مصوبات این جلسه تسریع در تشکیل بانک اطلاعات معلمین و اساتید قرآنی بانو توسط کمیته مربوطه و با همکاری ادارات امور قرآنی اداره‌کل اوقاف و امورخیریه و اداره‌کل تبلیغات اسلامی استان بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: