کد خبر: 3914166
تاریخ انتشار: ۱۲ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۲:۲۷
از فردا؛
مسؤل قرآن و عترت بسیج دانشجویی فارس از آغاز دوره تکمیلی «نورالثقلین ۲» ویژه قرآن‌آموزان طرح ملی تلاوت این استان از فردا به‌ صورت مجازی خبر داد.

سیدمصطفی موسوی، مسؤل قرآن و عترت بسیج دانشجویی فارس در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، با بیان اینكه طرح ملی «تلاوت» به‌همت قرآن و بسیج دانشجویی و با مشاركت مؤسسه قرآنی ذكر جمیل از سال گذشته در فارس كلید خورد، گفت: به دلیل شیوع كرونا وقفه‌ای 4 ماه میان اجرای مراحل مختلف این طرح در كل كشور ایجاد شد.

وی افزود: به‌‌منظور رفع خلأ فعالیت‌های آموزشی این طرح، در سطح استان فارس اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی قرآنی در فضای مجازی ویژه قرآن‌آموزان طرح ملی تلاوت كردیم.

موسوی با بیان اینكه در این راستا 4 دوره آموزشی را در فضای مجازی دنبال كرده و می‌كنیم، گفت: دوره‌های مقدماتی و تكمیلی «نورالثقلین 1» و دوره‌های مقدماتی و تكمیلی «نورالثقلین 2» را برای این كار طرح‌ریزی كردیم كه تاكنون 3 دوره آن برگزار شده است.

مسؤل قرآن و عترت بسیج دانشجویی فارس از آغاز دوره تكمیلی «نورالثقلین 2» ویژه قرآن‌آموزان طرح ملی تلاوت این استان خبر داد و گفت: این دوره از فردا آغاز می‌شود كه به‌مدت دو هفته ادامه خواهد داشت.

وی با یادآوری اینكه این دوره در گروه درنظر گرفته شده در نرم‌افزار واتس‌آپ اجرا می‌شود، گفت: در دوره آموزشی مقدماتی نورالثقلین یك، قرآن‌آموزان با صوت و لحن و تجوید سوره ضحی، دوره مقدماتی نورالثقلین 2 با سوره شمس و در دوره تكمیلی نورالثقلین 2 با سوره تكویر آشنا می‌شوند.

موسوی با بیان اینكه تاكنون آزمون سه دوره قبل برگزار شده و مدارك هم به پذیرفته‌شدگان اعطا شده است، گفت: دوره تكمیلی نورالثقلین 2، آخرین دوره‌ای است كه به‌صورت مجازی برای قرآن‌آموزان طرح ملی تلاوت برگزار می‌كنیم.

دبیر اجرایی طرح ملی «تلاوت» استان فارس گفت: در دوره‌ نورالثقلین 2، در بخش بانوان زهرا حسین‌پور و زهرا عقدكی و در بخش آقایان عطاءالله امیدواری به تدریس خواهند پرداخت.

وی در پایان یادآور شد: مخاطبان دوره‌های نورالثقلین همان شركت‌كنندگان طرح ملی تلاوت هستند كه در رده سنی 8 تا 14 سال قرار دارند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: