کد خبر: 3901994
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ - ۱۴:۳۶
رئیس مركز رسیدگی به امور مساجد فارس از بازگشایی تمام مساجد استان طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با كرونا از امروز همراه با اقامه نماز جماعت با رعايت پروتكل‌های بهداشتی خبر داد.

حجت‌الاسلام یوسف سلمان‌زاده، رئیس مركز رسیدگی به امور مساجد فارس در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، با بیان اینكه امروز ستاد ملی مبارزه با كرونا جلسه مهمی در خصوص وضعیت بازگشایی مساجد برگزار كرد، گفت: در نشست امروز، 10 خردادماه این ستاد مصوب شد تا تمام مساجد اعم از مناطق سفید و غیرسفید بازگشایی شوند.

وی افزود: به یاری خدا از امشب نماز مغرب و عشاء در تمام مساجد استان با رعایت اصول فاصله‌گذاری اجتماعی و پروتكل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد ملی مبارزه با كرونا اقامه خواهد شد.

سلمان‌زاده تأكید كرد: شایسته است كه مؤمنان و متدینان استان برای حفظ سلامت خویش و هموطنان حتماً نسبت به رعایت اصول بهداشتی و فاصله‌گذاری توجه ویژه‌ای داشته باشند.

یادآور می‌شود، در پی شیوع ویروس كرونا و طبق مصوبه ستاد ملی مبارزه با كرونا، مساجد سطح كشور و از جمله استان فارس برای مدتی تعطیل شدند و بعد از آن با روند مثبت مبارزه با كرونا، در گام نخست ابتدا مساجد مناطق وضعیت سفید بازگشایی شدند و از امروز نیز تمام مساجد بازگشایی خواهند شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: