کد خبر: 3889935
تاریخ انتشار: ۱۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۵
رئیس اداره توسعه فعالیت‌های قرآنی دانشگاه علوم پزشکی شیراز، از ابلاغ آئین‌نامه جدید حاوی به‌روزرسانی مقررات و ضوابط مربوط به بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت خبر داد.

به گزارش ایكنا از فارس،‌ عطاءالله امیدواری، رئیس اداره توسعه فعالیت‌های قرآنی دانشگاه علوم پزشكی شیراز امروز، 19 فروردین‌ماه در جمع خبرنگاران با اعلام ابلاغ جدیدترین آئین‌نامه اجرائی جشنواره قرآن و عترت وزارت متبوع، اظهار کرد: منابع و محتوای هر رشته به‌طور دقیق در این آئین نامه مشخص شده و شرکت‌کنندگان به راحتی می‌توانند این منابع را یافته و مورد استفاده قرار دهند.

وی ادامه داد: به جز منابع مربوط به رشته‌های نقد و بررسی و همچنین تلخیص کتاب که به‌زودی اعلام می‌شود، مابقی منابع به‌صورت کامل مشخص شده‌اند.

امیدواری همچنین از اعلام زمان و مکان دقیق برگزاری مسابقات کتبی و شفاهی جشنواره در آینده نزدیک خبر داد و افزود: حضور در تمامی بخش‌های جشنواره برای شرکت‌کنندگان در بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت مجاز است، اما هر فرد تنها می‌تواند در یک رشته از هر بخش حضور داشته باشد.

رئیس اداره توسعه فعالیت‌های قرآنی دانشگاه علوم پزشكی شیراز با مستثنی قرار دادن بخش ویژه جشنواره، گفت: تنها شرکت‌کنندگان در بخش ویژه این رویداد قرآنی، مجاز به حضور در تمامی رشته‌های این بخش هستند.

وی افزود: شاخص‌های داوری و همه نکات مورد نیاز شرکت‌کنندگان در این جشنواره در آئین‌نامه ابلاغی درج شده است و علاقمندان با مراجعه به این آئین‌نامه می‌توانند پاسخ سئوالات خود را بیابند.

یادآور می‌شود، بیست و پنجمین جشنواره قرآن و عترت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور، در ماه‌های آینده و به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی خراسان رضوی و در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

برای دریافت آخرین آئین نامه این جشنواره بزرگ قرآنی، اینجا کلیک کنید.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: