کد خبر: 3881812
تاریخ انتشار: ۰۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴
رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه شیراز از برگزاری این نماز فردا همراه با رعایت اصول بهداشتی به امامت آیت‌الله لطف‌الله دژكام خبر داد.

احمدفخارزاده، رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه شیراز در گفت‌وگو با ایكنا از فارس، با اشاره به انتشار برخی از اخبار مبنی بر عدم برگزاری نماز جمعه شیراز و برخی از شهرستان‌ها به دلیل شیوع كرونا گفت: با توجه به این اخبار و همچنین ترسی در میان ایجاد شده است مبنی بر عدم حضور در مكان‌های پرجمعیت، ما یكسری تمهیداتی را برای نماز جمعه شیراز فراهم كردیم.

وی افزود: به یاری خدا نماز جمعه شیراز فردا، 9 اسفندماه با رعایت كامل اصول بهداشتی به امامت آیت‌الله لطف‌الله دژكام، نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز برگزار خواهد شد.

فخارزاده ادامه داد: فردا تیم كارشناسان علوم پزشكی شیراز در محل نماز جمعه مستقر خواهند شد تا نكات بهداشتی را كاملاً كنترل كنند ضمن اینكه دست‌های مردم ضدعفونی شده و میان آن‌ها دستكش و ماسك توزیع می‌شود.

رئیس ستاد برگزاری نماز جمعه شیراز از ضدعفونی كردن مصلای نماز جمعه كه واقع در شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) است،‌خبر داد و گفت: همچنین یكسری تمدیدات خاصی برای افرادی كه دارای علائم تب و سرماخوردگی هستند اندیشیده شده است و اگر فردی دارای چنین علائمی بوده نباید به میان جمع نرفته و بلكه او را به مراكز درمانی هدایت می‌كنند.

یادآور می‌شود، شب گذشته وزیر بهداشت در جمع خبرنگاران اعلام كرده بود كه نماز جمعه برخی از شهرهایی كه در آن‌ها موارد كرونا مثبت اعلام شده است، برگزار نخواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha: