کد خبر: 3808422
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۱
گروه معارف ـ نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس با بیان اینکه باید در رسانه حضور قوی‌تری داشته باشیم، گفت: باید از ظرفیت رسانه‌ها استفاده کرد.

به گزارش ایکنا از فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس عصر دیروز، 12 اردیبهشت در دیدار اعضای جامعه روحانیت شیراز با حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران سراسر کشور که در سالن دارالتولیه حرم مطهر شاهچراغ(ع) برگزار شد، با بیان اینکه باید در رسانه حضور قوی‌تری داشته باشیم، گفت: در جامعه‌پردازی اکنون نیاز به حضور رسانه‌ای قوی داریم، منبر در گذشته رسانه بود، اکنون نیز در حال کار کردن است، اما با رقیبانی که ایجاد شده نمی‌توانیم بگوییم کافی است.
آیت‌الله دژکام با تأکید بر اینکه باید از ظرفیت رسانه‌ها استفاده کرد، افزود: حوزه خواهران، برادران و ائمه جمعه در این زمینه باید رسانه‌های قوی وابسته به خود داشته باشند، فعالیتی که می‌کنیم با کیفیت است اما مخاطب خود را پیدا نمی‌کند، از این رو باید در این موضوع قوی گام برداریم.
وی با اشاره به اینکه در تربیت نیروی انسانی، حوزه علمیه خواهران تلاش کرده و در این بخش سرمایه‌های خوبی داریم، گفت: اگر تربیت نیروی انسانی را در بیانیه گام دوم انقلاب مدنظر قرار دهیم اکنون باید جامعه‌پردازی کنیم.
نماینده رهبر معظم انقلاب در فارس با بیان اینکه باید از دانش‌آموختگان حوزه به عنوان معلم در مدارس دانش‌آموزی استفاده شود، افزود: در این رابطه با وزیر آموزش و پرورش مکاتبه‌ای صورت گرفته است چرا که این مسئله یک ضرورت است و اگر بنا است تربیت نسل دیگری کنیم باید از نیروهایی که می‌دانیم از نظر روش‌های آموزشی وارد هستند، استفاده کنیم.
امام جمعه شیراز با تاکید بر اینکه یک درصد از نیروهایی که وارد آموزش و پرورش می‌شوند باید حوزوی باشند، گفت: طرحی برای آموزش دوره آموزشی نوشته شده است، اگر نیاز باشد مورد بحث قرار خواهد گرفت.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: