کد خبر: 3808421
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۷
گروه معارف ــ مدیر حوزه علمیه خواهران فارس خواستار تشکیل جامعه اساتید این مراکز در استان شد.

به گزارش ایکنا از فارس، حجت‌الاسلام عبدالرضا محمودی، مدیر حوزه علمیه خواهران فارس شب گذشته، 12 اردیبهشت‌ماه در نشست صمیمانه اعضای جامعه اساتید این استان با حجت‌الاسلام والمسلمین بهجت‌پور، مدیر حوزه‌های علمیه خواهران کشور که در مصلای نماز جمعه برگزار شد، لزوم تشکیل جامعه اساتید خواهران در شیراز یادآور شد و گفت: با توجه به ظرفیت حوزه علمیه خواهران تقاضا داریم بتوانیم جامعه اساتید حوزه خواهران را تشکیل دهیم که خروجی آن بسیاری اهمیت دارد.
وی همچنین خواستار توجه به بحث پژوهش در مراکز حوزوی شد و گفت: باید برای آموزش و پژوهش برنامه‌هایی داشت تا در تولید علم فعالیت بیشتری داشته باشیم.
در ادامه این جلسه، حجت‌الاسلام سیدعیسی حسینی، عضو جامعه اساتید استان فارس نیز گفت: برای جذب طلاب در آموزش پرورش باید با یک حالت تحکم به آموزش و پرورش نگاه کرد که چرا از حوزه‌های علمیه استفاده نمی‌کنند.
وی بیان کرد: مقام معظم رهبری می‌فرماید خروجی‌های دانشگاه‌های فرهنگی باید افراد متدین باشد، چه کسی می‌تواند این فرهنگیان را تربیت کند، زحمتی کشیده شده و باید از آن استفاده کرد، از این رو خواهران حوزه‌های علمیه باید جذب آموزش و پرورش شوند.
عضو جامعه اساتید استان فارس ادامه داد: زمینه فراهم است، اما فقط مشکل استخدام و جذب وجود دارد و این مطلب با مطالبه‌گری به عمل می‌آید.
انتهای پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: