کد خبر: 4225605
تاریخ انتشار : ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۱۱:۲۷
سرپرست شرکت گاز فارس:

سهولت دسترسی به مسئولان زمینه‌ساز تحقق شعار سال است

وحید بهفر معتقد است افزایش سطح دسترسی به مسئولان و کارگزاران دولت، با رویکرد حل مشکل زمینه مشارکت تمامی اقشار جامعه را در تحقق شعار سال فراهم می‌کند.

وحید بهفر، سرپرست شرکت گاز فارسبه گزارش ایکنا از فارس، وحید بهفر، سرپرست شرکت گاز فارس، امروز، 18 تیرماه در نشست این شرکت با اشاره به اهمیت تحقق شعار «جهش تولید با مشارکت مردم» گفت: افزایش سطح دسترسی به مسئولان و کارگزاران دولت، با رویکرد حل مشکل زمینه مشارکت تمامی اقشار جامعه را در تحقق شعار سال فراهم می‌کند.

وی با بیان اینکه دیدارهای چهره به چهره سبب آشنایی بیشتر با نیازها و مطالبات مراجعان و تسریع در رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم می‌شود، اظهار کرد: با ادامه این روند می‌توانیم مسائل مردم را بهتر درک کنیم، از طرفی در بین مردم بودن و تعامل و ارتباط نزدیک افزایش رضایتمندی مشترکان را در پی دارد.

بهفر دسترسی ارباب رجوع به مدیران دستگاه‌های اجرایی را یکی از مهم‌ترین نقاط قوت دستگاه مربوطه دانست و افزود: انتظار می‌رود اقدامات ادارات به اطلاع مردم برسد که یکی از موارد این است که ارباب رجوع بداند چه زمانی می‌تواند با مدیر دستگاه مربوطه ملاقات کند.

سرپرست شرکت گاز استان فارس با بیان اینکه در سه ماهه نخست سال جاری تعداد 177 جلسه ملاقات عمومی و دیدار چهره به چهره با مشترکان شرکت گاز که شامل پیمانکاران و ذینفعان شرکت نیز می‌شود، در این شرکت انجام شد و در همین رابطه 129 مورد مشاوره و راهنمایی ارائه شده است.

بهفر با تصریح اینکه جلسات مردمی این شرکت دوشنبه هر هفته پذیرای مراجعان است، افزود:  در این جلسات ضمن استماع سخنان آنان، به جهت بررسی و پیگیری بهتر مسائل و موارد مطرح شده و مشورت‌های کارشناسی، دستورات و راهکارهای لازم و عملیاتی به همکاران و سایر مدیران صادر می‌شود که در همین راستا 39 پرونده حل و فصل و 9 پرونده نیز در دست اقدام است.  

وی بیان کرد: در سال گذشته نیز مشکلات و درخواست‌های مردم در حوزه‌های گازرسانی به‌صورت حضوری با مدیران شرکت مطرح شده است که در مجموع 528 مورد ملاقات حضوری و چهره و چهره انجام شده است که منجر به 425 مشاوره و راهنمایی و 110 اقدام مثبت شده است.

سرپرست شرکت گاز استان فارس در پایان با تأکید بر تداوم جلسات مردمی در سال جاری یادآور شد: با برگزاری جلسات ملاقات مردمی و دیدار چهره به چهره مدیران نهادها با مردم می‌توان بخشی از درخواست‌ها و مطالبات آن‌ها را برطرف کرد.

انتهای پیام
captcha