کد خبر: 4225465
تاریخ انتشار : ۱۷ تير ۱۴۰۳ - ۱۴:۱۲

برپایی درمانگاه جهادی شهید آیت‌الله رئیسی در مناطق کم برخوردار شیراز

جهادگران سلامت بسیج جامعه پزشکی بیمارستان حافظ به نیابت از ۱۵۰۰۰ شهید استان فارس و شهدای خدمت، در مناطق کم برخوردار «میانرود» و «شهرک رضوان»، درمانگاه تخصصی جهادی برگزار کردند.

جهادگران سلامت، شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، جهادگران سلامت بسیج جامعه پزشکی بیمارستان حافظ شیراز به نیابت از ۱۵۰۰۰ شهید استان فارس و شهدای خدمت، در مناطق کم برخوردار «میانرود» و «شهرک رضوان»، درمانگاه تخصصی جهادی برگزار کردند.

احمدرضا یزدانی، مدیر بسیج جامعه پزشکی بیمارستان حافظ شیراز امروز، ۱۷ تیرماه در حاشیه بازدید از این درمانگاه گفت: در این درمانگاه تخصصی جهادی به ۱۲۶ نفر از اهالی منطقه میانرود، ۳۱۶ خدمت بهداشتی درمانی و آموزشی ارائه شد.

وی افزود: در این درمانگاه جهادی ارائه خدماتی شامل ویزیت متخصص تغذیه، پزشک عمومی، روان‌پزشک و همچنین سنجش فشار خون و وزن برای مراجعان انجام شده است.

مدیر بسیج جامعه پزشکی بیمارستان حافظ شیراز اضافه کرد: همچنین در درمانگاه جهادی برگزار شده در منطقه شهرک رضوان نیز به ۱۶۸ نفر از اهالی منطقه، ۳۸۸ خدمت بهداشتی درمانی و آموزشی ارائه شد.

یزدانی، خدمات ارائه شده در این منطقه را نیز شامل ویزیت متخصص اطفال، داخلی، تغذیه، پزشک عمومی، روان پزشک و پایش سلامت برای مراجعان برشمرد.

انتهای پیام
captcha