کد خبر: 4221847
تاریخ انتشار : ۲۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۵:۲۲

کاندیداهای انتخابات اخلاق‌محور باشند

رئیس کمیته شفافیت، صیانت از حقوق شهروندان و سلامت اداری شورای اسلامی شهر شیراز با یادآوری منویات رهبر معظم انقلاب، بر ضرورت حفظ اخلاق و اخلاق‌محوری از سوی کاندیداها تأکید کرد.

مهدی طاهری، عضو شورای شهر شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، مهدی طاهری، رئیس کمیته شفافیت، صیانت از حقوق شهروندان و سلامت اداری شورای اسلامی شهر شیراز امروز، 27 خردادماه در جلسه بسیج حوزه مقاومت شهدای شهرداری شیراز به انتخابات ریاست جمهوری پرداخت‌ و اظهار کرد: در هشتم تیرماه انتخابات ریاست جمهوری را شاهد خواهیم بود و آنچه که اکنون باید به صورت فرهنگ عمومی به آن کمک شود توجه به اهمیت نقش مردم در این انتخابات سرنوشت‌ساز است.

وی با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این ایام و ایجاد مسیری برای دست‌اندرکاران نظام اسلامی و مردم بیان کرد: مردم‌داری، تلاش جهادی و بی‌وقفه و اخلاق‌مداری جزو نکاتی بود که رهبری معظم انقلاب به آن اشاره کردند و نگاه مردم هم‌، تراز مدیریتی را بر همین اساس می‌دانند بنابراین نامزدهای انتخابات هم باید اخلاق محور باشند و دنبال تخریب دیگری نباشند.

طاهری افزود: ادبیات مدیریتی این گونه است که باید تلاش جهادی و بی وقفه داشته باشیم و کار برای مردم انجام شود و نوعی رقابت صحیح در حوزه انتخابات بر اساس محورهای درست و اخلاقی باشد، چرا که مردم هوشمندانه محیط را رصد می‌کنند.

رئیس کمیته شفافیت، صیانت از حقوق شهروندان و سلامت اداری شورای اسلامی شهر شیراز گفت: انتخابات یکی از نقاط عطف در جریان انقلاب اسلامی است و مردم سرنوشت خودشان را در این نقطه عطف شکل می‌دهند.

انتهای پیام
captcha