کد خبر: 4221593
تاریخ انتشار : ۲۶ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۳۰

آغاز پویش نذر قربانی در فارس

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس از آغاز پویش «نذر قربانی» همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد.

پویش نذر قربانی، فارسبه گزارش ایکنا از فارس، علیرضا دشتی، رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس امروز، 27 خردادماه در جمع خبرنگاران از آغاز پویش «نذر قربانی» همزمان با سراسر کشور در این استان خبر داد و گفت: این پویش در بازه زمانی عید قربان تا عید غدیر برگزار می‌شود.

وی افزود: در این راستا ۲۰۰ پایگاه ثابت و سیار در محل‌های برگزاری نماز عید قربان، 57 پایگاه کمیته امداد، 400 مرکز نیکوکاری در سراسر استان با محوریت مساجد و محله فعال شدند.

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس اظهار کرد: هر کدام از مردم نیک‌اندیشان فارس به هر میزان مبلغی که نیت کنند، می‌توانند در این پویش معنوی نذر قربانی شرکت کنند.

دشتی در خصوص شیوه‌های پرداخت کمک‌های نقدی و غیر نقدی مردم خیر استان گفت: واریز نقدی به شماره حساب ۰۱۰۱۲۷۳۰۷۳۰۰۰ و شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۱۸۹۹۷۰۹۳۷۶  بانک ملی به ‌نام کمیته امداد استان فارس و یا کد آسان پرداخت USSD  به شماره #۰۷۱*۸۸۷۷* از جمله روش‌های پرداخت نذورات مردمی هستند.

رئیس اداره روابط عمومی و اطلاع‌رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره) فارس تصریح کرد: نذورات نقدی جمع‌آوری شده به نیت افراد خیر و نیک‌اندیش، دام زنده خریداری و گوشت قربانی در میان نیازمندان توزیع می‌شود.

انتهای پیام
captcha