خدمت‌رسانی در راستای امیدآفرینی باشد
کد خبر: 4220783
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۳۷
شهردار شیراز:

خدمت‌رسانی در راستای امیدآفرینی باشد

محمدحسن اسدی بر ضرورت خدمت‌رسانی به‌منظور لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر امیدآفرینی تأکید کرد.

دیدار شهردار شیراز و قزوین، شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، محمدحسن اسدی، شهردار شیراز، امروز، 21 خردادماه در دیدار با شهردار قزوین که در شیراز صورت گرفت، با بیان اینکه ظرفیت هر دو کلان‌شهر به‌گونه‌ای ا‌ست که می‌توان در راستای تعامل دوسویه و ارتقای آن گام برداشت، بر تقویت این ظرفیت‌ها تصریح کرد.

وی همچنین بر ضرورت نگاه هدفمند در راستای ارتقای شاخص‌های عملکردی در حوزه‌های مختلف نیز تأکید کرد.

اسدی که در این دیدار قدمت شش هزار و ۵۰۰ ساله شیراز و ابعاد مختلف گردشگری این کلان‌شهر را برمی‌شمرد، به تعریف پروژه‌هایی کلان در راستای تقویت جاذبه‌های گردشگری اشاره کرد و افزود: تقویت جاذبه‌های گردشگری این کلان‌شهر و همچنین اقتصاد گردشگری از جمله اهداف مدنظر مدیریت شهری شیراز است که به جد در تلاش برای انجام آن هستیم.

وی به پیشرفت پروژه‌های عمرانی در پرتو تلاش شبانه‌روزی شهرداری و حمایت شورای اسلامی شهر تأکید و تصریح کرد: تمامی فعالیت‌ها از شرق تا غرب، از شمال تا جنوب و از اعماق زمین تا ارتفاعات این کلان‌شهر در حال انجام است تا شهری شایسته شهروندان ساخته شود.

شهردار شیراز همچنین بر خدمت‌رسانی به‌منظور لبیک به فرمایش رهبر معظم انقلاب مبنی بر امیدآفرینی تأکید کرد.

مهدی صباغی، شهردار قزوین نیز در این دیدار با تصریح بر ظرفیت‌های شهر متبوع خود اظهار کرد: قزوین دارای سرمایه‌ها و ظرفیت‌های خوبی است که تلاش مدیریت شهری این کلان‌شهر در راستای تقویت این ظرفیت‌ها و بهبود خدمات تأکید کرد.

وی نیز همچون همتای خود بر توجه به سرمایه‌گذاری و رونق صنعت گردشگری و ابعاد مختلف حوزه مدیریت شهری ازجمله عمرانی تصریح و بر هم‌افزایی مشترک شهرداری این دو کلان‌شهر تأکید کرد.

صباغی، ریل‌گذاری سرمایه‌گذاری در شیراز را مناسب ارزیابی و اظهار کرد: ریل‌گذاری سرمایه‌گذاری در شیراز مناسب و روند رو به رشدی دارد واجرایی شدن اهداف مدیریت شهری شیراز نشان از برنامه‌ریزی مناسب دارد.

وی با بیان اینکه فعالیت‌های شهرداری شیراز در این کلان‌شهر مشهود و قابل لمس است، تصریح کرد: تعامل شهرداری و شورای اسلامی شهر باعث رشد و توسعه شیراز شده است.

شهردار قزوین همچنین بیان کرد: ظرفیت‌های بی‌نظیر شیراز در حوزه گردشگری، مذهبی و اقلمی باعث جلب توجه سرمایه‌گذاران شده است.

انتهای پیام
captcha