جایزه «ققنوس قلم» به هنرمند شیرازی رسید
کد خبر: 4220738
تاریخ انتشار : ۲۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۰:۱۶

جایزه «ققنوس قلم» به هنرمند شیرازی رسید

احمدرضا سهرابی جایزه سوم بخش طرح گرافیکی پویش رسانه‌ای «ققنوس قلم» یادبود ۱۴۰ خبرنگار کشته شده در غزه را کسب کرد.

جایزه «ققنوس قلم»، احمدرضا سهرابیبه گزارش ایکنا از فارس، احمدرضا سهرابی، خبرنگار و هنرمند شیرازی، جایزه سوم بخش طرح گرافیکی پویش رسانه‌ای «ققنوس قلم» یادبود ۱۴۰ خبرنگار کشته شده در غزه را کسب کرد.

این پویش رسانه‌ای از سوی معاونت امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد که در پی فراخوان آن ۷۰۰ اثر در بخش ملی و ۲۰۰ اثر در بخش بین‌الملل به دبیرخانه ارسال شد.

مراسم اختتامیه و اهدای جوایز این رویداد رسانه‌ای با حضور سخنگوی وزارت امور خارجه و معاون امور رسانه‌ای و تبلیغات وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در تهران برگزار شد.

بنا بر این گزارش، احمدرضا سهرابی پیش از این علاوه بر دبیری و داوری چندین جشنواره بین‌المللی کاریکاتور، حدود ۷۰ جایزه از مسابقات و جشنواره‌های ملی و جهانی در زمینه کاریکاتور و مطبوعات کسب کرده است که از جمله می‌توان به جایزه اول مسابقه جهانی کارتون «فکس برای صلح» ایتالیا، جایزه اول دو دوره جشنواره بین‌المللی کارتون «لبخند دریای نورراسیسک» روسیه، نشان عالی جشنواره نانجینگ چین، جایزه اول جشن روزنامه‌نگاران جوان ایران و جایزه اول جشنواره مطبوعات خلیج فارس اشاره کرد.

سهرابی هم‌اکنون به‌عنوان کاریکاتوریست با روزنامه‌های ایران و عصر مردم همکاری دارد.

انتهای پیام
captcha