کد خبر: 4218660
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۳:۴۱
نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس:

تولید قدرت و اقتدار دستاورد دولت شهید رئیسی بود

ابراهیم عزیزی تولید قدرت و اقتدار را دستاورد دولت شهید آیت‌الله رئیسی دانست و بر ضرورت تداوم راه این شهید خدمت تأکید کرد.

شهید آیت الله رئیسیبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی، ابراهیم عزیزی، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی امروز، هفتم خردادماه در دیدار با جمعی از معتمدین شمال استان فارس ضمن تقدیر و تشکر از حاضران به پاس حضور فعال در انتخابات و گرامیداشت یاد و خاطره شهید جمهور و شهدای خدمت گفت: شهید آیت‌الله رئیسی سیمای جدیدی از رابطه دولت و مردم را ترسیم کرد.

وی با اشاره به اقدامات دولت شهید جمهور اظهار کرد: تولید قدرت و اقتدار دستاورد دولت شهید آیت‌الله رئیسی بود که با رویکرد عزتمندانه در روابط خارجی همراه شد. ایشان رابطه مردم و حاکمیت را استحکام بخشید و با ایجاد وحدت قوا، ارائه‌دهنده سبک جدیدی از مدیریت کارآمد و انقلابی شد.

عزیزی در ادامه به انتخابات ریاست جمهوری نیز اشاره کرد و گفت: مسیر شهید رئیسی در دولت سیزدهم باید ادامه پیدا کند. در این انتخابات باید به کسی رأی داد که بدون پرداختن به حواشی و جنجال‌سازی‌های بی‌مورد، مسیر خدمت بی‌منت به مردم را دنبال کند.

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: مردم در انتخابات ریاست جمهوری ویژگی‌های شهید آیت‌الله رئیسی را مدنظر داشته باشند. 

انتهای پیام
captcha