کد خبر: 4218636
تاریخ انتشار : ۰۷ خرداد ۱۴۰۳ - ۱۲:۱۱

نامگذاری یک بلوار به نام «شهید جمهور رئیسی» در شهر صدرا

رئیس شورای اسلامی شهر صدرا از نامگذاری یک بلوار در میدان امام رضا(ع) این شهر به نام «شهید جمهور رئیسی» خبر داد.

آرش محمدی، رئیس شورای اسلامی شهر صدرابه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی شورای شهر صدرا، آرش محمدی، رئیس شورای اسلامی شهر صدرا امروز، هفتم خردادماه با اعلام این مطلب گفت: در دویست و سی‌‌وششمین جلسه رسمی شورای اسلامی شهر صدرا که روز گذشته برگزار شد، اعضای شورا با پیشنهاد نامگذاری بلواری به نام «شهید جمهور رئیسی» موافقت کردند.

وی با بیان اینکه بلوار منتهی به میدان امام رضا(ع) به نام شهید جمهور مزین خواهد شد، هدف از این نامگذاری را زنده نگه داشتن اندیشه‌ها و آرمان‌های این شهید والامقام برای نسل‌های آینده دانست.

محمدی با تأکید بر اینکه نامگذاری معابر و اماکن به نام شهدا، اقدامی نمادین در جهت پاسداشت ایثار و فداکاری آنان است، افزود: مزین شدن نام شهید جمهور رئیسی به یک بلوار یا پروژه عمرانی، نه تنها یک مسئولیت اجتماعی برای مسئولان ایجاد می‌کند، بلکه یادآور تعهد ما به ادامه راه شهدا و خدمت به مردم خواهد بود. 

رئیس شورای اسلامی شهر صدرا در ادامه با اشاره به محبوبیت و مردمی بودن شهید آیت‌الله رئیسی در میان اهالی صدرا گفت: شهادت ایشان، یک مسئولیت سنگین اجتماعی را در نظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرد. هر مسئولی که بخواهد یاد و نام این شهید بزرگوار را زنده نگه دارد، باید خود را وقف خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی کند. 

این عضو شورا در بخش دیگری از سخنان خود به تلاش‌های مجموعه شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر صدرا برای عمران و آبادانی این شهر اشاره و تأکید کرد: امروزه در شهر صدرا، تمامی مسئولان مجموعه شهرداری و اعضای شورای اسلامی شهر، فارغ از هرگونه گرایش سیاسی، در تلاش هستند تا با ارائه خدمات اجتماعی و انجام وظایف خود، در جهت پیشرفت و آبادانی هرچه بیشتر این شهر گام بردارند.

محمدی در پایان با اشاره به حدود ۳۰ پروژه در حوزه‌های مختلف شهرداری در حال اجرا در شهر صدرا، ابراز امیدواری کرد: این پروژه‌ها در موعد مقرر به بهره‌برداری برسند. 

انتهای پیام
captcha