دولت نسبت به تحقق وعده ساخت مسکن اهتمام دارد
کد خبر: 4199289
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۵
بهادری جهرمی:

دولت نسبت به تحقق وعده ساخت مسکن اهتمام دارد

سخنگوی دولت با اشاره به اهتمام ویژه دولت نسبت به تحقق وعده ساخت مسکن، گفت: ساخت مسکن را باید به گونه‌ای راهبری کرد که همراه با ایجاد تورم نشود.

علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولتبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی فارس، علی بهادری جهرمی، سخنگوی دولت امروز، 22 بهمن در نشست با مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های شهر شیراز اظهار کرد: موتور پیشران کشور، نخبگان، دانشگاه‌ها و دانشجویان هستند.

وی با بیان اینکه فضای حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و نخبگان در کشور فراهم شده است، افزود: دشمن به‌دنبال تاریک کردن فضای ذهنی نخبگان نسبت به آینده بوده که فرصت تولید علم و پیشرفت نداشته باشند.

سخنگوی دولت با تصریح اینکه دشمنان از قدرت ایران در عرصه‌های مختلف می‌ترسند، اضافه کرد: نتیجه استقامت ملت ایران در برابر تحریم‌ها و مقابله ایران اسلامی با استکبار در دنیا، از بین رفتن هیمنه پوشالی این قدرت‌ها است.

بهادری جهرمی با بیان اینکه در سال جاری، چندین موسسه اعتباری را منحل کردیم، ادامه داد: در راستای کنترل تورم، تولید نقدینگی کاهش پیدا کرده است که با نگاه به آمارهای اقتصادی می‌توان متوجه آن شد.

وی با اشاره به اهتمام دولت نسبت به تحقق وعده ساخت مسکن، تصریح کرد: ساخت مسکن را باید به گونه‌ای راهبری کرد که همراه با ایجاد تورم نشود و در زمینه حکمرانی بر مسائل کشور به صورت متوازن اداره شود.

انتهای پیام
captcha