عرصه نمایش اقتدار ملت ایران در انتخابات و راهپیمایی 22 بهمن
کد خبر: 4199173
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۵
قناعتی مطرح کرد:

عرصه نمایش اقتدار ملت ایران در انتخابات و راهپیمایی 22 بهمن

مدیرکل دیوان محاسبات فارس، انتخابات و راهپیمایی 22 بهمن را یکی از عرصه‌های حضور مقتدرانه، عزتمندانه و آگاهانه ملت ایران و نمایش آن به جهانیان دانست.

جواد قناعتی، مدیرکل دیوان محاسبات فارسجواد قناعتی، مدیرکل دیوان محاسبات فارس در حاشیه مراسم راهپیمایی 22 بهمن در شیراز در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، ضمن تقدیر از حضور همیشگی مردم در صحنه‌های دفاع از انقلاب اسلامی گفت: ملت ایران همواره در عرصه‌ها و بزنگاه‌های مختلف نشان داده‌اند که پای کار نظام و انقلاب خود ایستاده‌اند و هیچ‌گاه اجازه نخواهند داد تا آرمان‌های امام(ره) و شهدا به دست فراموشی سپرده شود.

وی همین حضور مردم در صحنه‌ها را یکی از عوامل اصلی اقتدار امروز ایران دانست و افزود: اگر امروز ایران اسلامی یکی از قدرت‌هایی محسوب می‌شود که می‌تواند معادلات استکبار جهانی را برهم ریزد و دشمنان خود را انگشت به دهان نگهدارد، به دلیل داشتن رهبری مقتدر و حکیم و همچنین ملتی آگاه و بصیر است که در بزنگاه‌ها سره را از ناسره تشخیص داده و پشت سر ولی خود حرکت می‌کنند.

مدیرکل دیوان محاسبات فارس با بیان اینکه باید قدردان حضور مردم باشیم، گفت: وظیفه اصلی مسئولان خدمت صادقانه و جهادی و بی‌منت به مردمی است که این‌چنین پای انقلاب خود ایستاده‌اند. این ملت انصافاً شایسته بهترین خدمات هستند و باید با جان و دل شب و روز به آنان خدمت کرد.

قناعتی به در پیش رو بودن انتخابات در سال جاری نیز اشاره کرد و افزود: انتخابات هم مانند راهپیمایی 22 بهمن، یکی از عرصه‌های حضور مقتدرانه و آگاهانه ملت ایران و نمایش آن خواهد بود و این ملت بار دیگر بصیرت و زیرکی خود را به جهانیان نشان خواهند داد.

وی بیان کرد: درست است که امروز کشورمان دچار یکسری مشکلات اقتصادی است و کسی منکر این مشکلات نیست اما همین حضور و هوشیاری مردم در صحنه‌های مختلف می‌تواند یاری‌رسان مسئولانی باشد که می‌خواهند صادقانه و جهادی به مردم خدمت کنند.

مدیرکل دیوان محاسبات فارس تأکید کرد: امروز هر کسی در هر کسوت و جایگاهی که قرار دارد باید این نکته را بداند که راه تداوم این انقلاب و حفظ حرمت خون شهدا و تداوم راه آنان با خدمت صادقانه و جهادی به مردم میسر می‌شود و هر کسی باید به سهم وسع خود در این عرصه کوشا باشد.

انتهای پیام
captcha