حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن زمینه‌ساز مشارکت در انتخابات است
کد خبر: 4199151
تاریخ انتشار : ۲۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۳

حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن زمینه‌ساز مشارکت در انتخابات است

دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی فارس با اشاره به حضور مردم این استان در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: قطعاً حضور باشکوه و گسترده مردم در هر قشر و صنفی در این راهپیمایی قدم اول برای حضور گسترده‌تر در انتخابات ۱۱ اسفند است.

سیدمجتبی علوی، دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی فارسسیدمجتبی علوی، دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی فارس در جریان مراسم راهپیمایی 22 بهمن در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، با بیان اینکه راهپیمایی 22 بهمن با حضور پرشور اقشار مختلف مردم به صورت همزمان در 150 نقطه استان فارس دقایقی پیش آغاز شده است، گفت: این راهپیمایی در شیراز از چهار راه 15 خرداد آغاز شد.

وی افزود: اکنون تمام دنیا به مراسم 22 بهمن ایرانیان چشم دوخته‌اند تا ببیند با توجه به تبلیغات منفی و کذبی که رسانه‌های معاند علیه نظام جمهوری اسلامی انجام می‌دهند، حضور ملت ایران در جشن انقلاب اسلامی چگونه است.

علوی حضور مردم را در این راهپیمایی خوب و مناسب توصیف و تأکید کرد: قطعاً حضور باشکوه و گسترده مردم در هر قشر و صنفی در این راهپیمایی قدم اول برای حضور باشکوه و گسترده‌تر در انتخابات 11 اسفندماه سال جاری است.

دبیر ستاد بزرگداشت دهه فجر انقلاب اسلامی فارس تصریح کرد: تمام کسانی که در این مراسم حضور دارند، حتماً به عنوان یک تکلیف و وظیفه دینی همانطور که در راهپیمایی 22 بهمن شرکت کرده‌اند، در انتخابات هم حضور فعالی خواهند داشت.

وی با تأکید بر اینکه حضور پرشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن و انتخابات نشان می‌دهد که ملت ایران پای نظام و انقلاب اسلامی ایستاده و خواهند ایستاد، گفت: درست است که مشکلات اقتصادی در کشورمان وجود دارد، اما باز هم این مشکلات هم با حضور مردم در صحنه و هم انتخاب آگاهانه در انتخابات برطرف می‌شود.

علوی اظهار کرد: در انتخابات 11 اسفندماه نیز به یاری خدا ملت ایران انتخابی آگاهانه و شایسته برای نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواهند داشت تا زمینه‌ساز هم افزایش اقتدار ملی و هم رفع مشکلات اقتصادی شود.

انتهای پیام
captcha