تدارک شبکه فارس برای جشن انقلاب
کد خبر: 4199073
تاریخ انتشار : ۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۶:۴۸

تدارک شبکه فارس برای جشن انقلاب

شبکه فارس برنامه‌های متنوعی را برای یوم‌الله 22 بهمن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نظر گرفته است.

معاونان صدا و سیمای فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی صدا و سیمای فارس، شبکه فارس برنامه‌های متنوعی را برای یوم‌الله 22 بهمن چهل و پنجمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در نظر گرفته است.

علی دیانتی، معاون سیمای صدا و سیمای فارس امروز، 21 بهمن ضمن گرامیداشت فرا رسیدن سالروز پیروزی انقلاب اسلامی گفت: بانگ الله اکبر همراه با تصاویر شادی مردم در شب قبل از 22 بهمن از سیمای فارس پخش می‌شود و برای روز 22 بهمن و حماسه مردم در راهپیمایی، ویژه برنامه‌ای با عنوان «جشن انقلاب» با بخش های شاد و متنوع و انعکاس زنده حضور پر شور مردم در راه پیمایی از ساعت 9 صبح تدارک دیده شده است.

وی بیان کرد: در برنامه زنده «جشن انقلاب» ارتباط زنده با شهرستان‌ها به‌صورت دو قاب از شبکه فارس و شبکه‌های ملی، پخش گزارش‌های مردمی و تولید فیلم کوتاه «ایران فردا» در روز راهپیمایی به مدت 20 دقیقه و ارتباط با شبکه‌های مختلف استان‌ها و انعکاس حضور مردم شهید پرور شیراز و استان فارس در قاب شبکه‌های سراسری را در دستور کار داریم.

دیانتی بیان کرد: برنامه‌های تامینی بسیاری برای معرفی حماسه و رویدادهای انقلاب اسلامی به نسل جوان در سیمای فارس تدارک دیده شده است که از 12 بهمن تا 22 بهمن در حال پخش است از جمله مستندهای تولیدی «جشن هنر انقلاب»، «سرود 22 بهمن»، «فارس در گذر انقلاب»، «بهمن خونین جاویدان»، «مسجد حبیب»، «در برابر طوفان»، «تپش».

معاون سیمای فارس ادامه داد: پخش ویژه برنامه «فجر دلگشا» از ساعت 21:30 امشب 21 بهمن ماه به مدت 75 دقیقه از مهم‌ترین برنامه‌های سیمای فارس در ایام 22 بهمن است.

مجید مجرد، معاون صدای فارس هم گفت: ویژه برنامه زنده «سرای امید» از ساعت 9 صبح روز 22 بهمن روی آنتن رادیو فارس خواهد رفت و با مخاطبان شبکه رادیویی در روز حماسه 22 بهمن ماه همراه خواهد شد، در این برنامه با ارتباط های متعدد و حضور گزارشگران در سطح شهر و شهرستان‌های استان حال و هوای یوم ‌لله 22 بهمن انعکاس داده خواهد شد.

وی بیان کرد: همچنین برنامه‌های مختلفی از رویدادها و وقایع مختلف انقلاب به‌صورت برنامه‌های ترکیبی و مستند رادیویی با عناوین «انقلاب به افق فارس»، «فجر دانش»، «روزی روزگاری پهلوی» ، «صبح روشن»، «گذرگاه تاریخ»، «راه افتخار» و «شمس جاوید» از صدای مرکز فارس پخش می‌شود.

غلامرضا عسکری، معاون خبر شبکه فارس هم با اشاره به تدارک گسترده استانی برای انعکاس خبری حماسه حضور مردم در راهپیمایی 22 بهمن گفت: با به‌کارگیری تجهیزات و تصاویر هوایی، گزارشگران و خبرنگاران و ارتباط های تصویری با شهرستان‌های استان و تولید گزارش‌های خبری برای پخش از بخش‌های خبری شبکه فارس و شبکه‌های ملی راهپیمایی مردم شیراز و فارس را پوشش خواهیم داد.

وی اظهار کرد: گزارش‌های تولیدی مختلفی مانند موفقیت جوانان در شرکت‌های دانش بنیان و صنعتگران در ساخت تجهیزات نفتی و پتروشیمی نیز در دستور کار پخش قرار دارد و همچنین ضبط و پخش جلوه‌های ویژه حضور پرشور مردم استان و شیراز از قاب خبر فارس و اخبار سراسری لحظه به لحظه مخاطبان را از وقایع و رویدادهای یوم‌الله 22 بهمن در استان مطلع کند.

علی خورشیدسوار، معاون فضای مجازی شبکه فارس هم بیان کرد: فضای مجازی صدا و سیمای فارس با برگزار پویش «دعوت» در یوم الله 22 بهمن و تولید تیزر، فتوکلیپ و عکس نگاشت با محوریت پویش «دعوت» به استقبال 22 بهمن خواهد رفت.

وی ادامه داد: آماده‌سازی بسترهای دریافت تولیدات کاربر ساخته ویژه 22 بهمن شامل تولیدات دانش‌آموزی، مردمی، جبهه انقلاب و خبرنگاران آزاد و استفاده از تمام ظرفیت‌ها و سکوهای انتشار در پیام‌رسان‌ها و شبکه‌های اجتماعی با همگرایی با سایر نهادها عضو قرارگاه فتح 4 همراه مخاطبان هستیم.

انتهای پیام
captcha