کمک 10 میلیاردی نیک‌اندیشان لارستان به مردم غزه
کد خبر: 4178280
تاریخ انتشار : ۰۶ آبان ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۲

کمک 10 میلیاردی نیک‌اندیشان لارستان به مردم غزه

بنیاد نیک اندیشان هاشمی لارستان فارس 10 میلیارد ریال به مردم غزه کمک کرد.

وضعیت مردم غزهبه گزارش ایکنا از فارس، حسین درویشی، مدیرعامل جمعیت هلال احمر فارس، 6 آبان‌ماه در جمع خبرنگاران گفت: در پی فراخوان عمومی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران در قالب پویش بشردوستی با هدف کمک به مردم فلسطین، بنیاد نیک‌اندیشان هاشمی لارستان مبلغ 10 میلیارد ریال کمک نقدی خود را به حساب این جمعیت واریز کرده است.

حسین درویشی افزود: این مبلغ که توسط نیک‌اندیشان لارستانی اهدا شده به منظور تهیه اقلام دارویی، بهداشتی و غذایی است که در راستای اهداف بشردوستانه هلال احمر جهت کمک به مردم بی پناه غزه صرف خواهد شد.

مدیرعامل هلال احمر استان فارس بیان کرد: بنیاد نیک‌اندیشان هاشمی لارستان یکی از خیرین حقوقی فعال این جمعیت به شمار می‌آید که در بسیاری از فعالیت‌های بشردوستانه هلال احمر فارس همچون طرح‌های نذرآب، کمک‌های مددجویی و درمانی شرکت کرده است.

وی اظهار کرد: در پی این حملات وحشیانه به مردم غزه و جانباختن امدادگران و کادر درمان هلال احمر فلسطین بسیاری از داوطلبان، امدادگران و کارکنان هلال احمر فارس آمادگی خود را جهت اعزام به غزه و انجام کمک‌های هم‌نوع دوستانه اعلام داشته‌اند.

یادآور می‌شود، نیک‌اندیشان استان فارس می‌توانند کمک‌های نقدی خود را جهت مردم بی پناه فلسطین از طریق شماره حساب  ۹۹۹۹۹  (نزد بانک ملی) و یا شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۴۴۹۹۹۹۹۹ به نام جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران واریز و یا از کد دستوری (USSD) *112*5 #  اقدام کنند.

انتهای پیام
captcha