آزمون حفظ مؤسسه بیت‌الاحزان برگزار می‌شود
کد خبر: 4169541
تاریخ انتشار : ۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۶
۳۰ شهریور

آزمون حفظ مؤسسه بیت‌الاحزان برگزار می‌شود

معاون آموزشی مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) از برگزاری آزمون پایان ترم تحصیلی 185 شعبه روزانه این مؤسسه و همچنین آزمون کتبی حفظ کل این مؤسسه در 30 شهریورماه خبر داد.

مؤسسه بیت‌الاحزانخدیجه شاهسونی، معاون آموزشی مؤسسه بیت‌الاحزان حضرت زهرا(س) در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، با بیان اینکه این مؤسسه هم‌اکنون دارای 185 شعبه روزانه در نقاط مختلف کشور است، گفت: در این شعبه‌ها کلاس‌های روزانه آموزش حفظ، تجوید، روخوانی، کلاس‌های تفسیر و ... برگزار می‌شود.

وی افزود: این شعبه‌ها دارای دو ترم تحصیلی هستند که آزمون‌های پایانی آن‌ها هر ساله در شهریور و اسفندماه برگزار می‌شود و  امسال نیز آزمون پایان ترم شهریورماه شعب روزانه این مؤسسه در روز پنج‌شنبه، 30 شهریورماه جاری در سراسر کشور برگزار خواهد شد.

شاهسونی با بیان اینکه آزمون کتبی رشته حفظ کل نیز در تاریخ 30 شهریورماه در سراسر کشور برگزار می‌شود، گفت: آزمون شفاهی نیز طی بازه زمانی 25 شهریور تا 6 مهرماه سال جاری در نقاط مختلف کشور برگزار می‌شود و حفاظ می‌توانند گواهی خود را از طریق سامانه محفوظ متعلق به مؤسسه بیت‌الاحزان دریافت کنند.

معاون آموزشی مؤسسه بیت‌‌الاحزان حضرت زهرا(س) بیان کرد: آزمون رشته‌های حفظ در 10 سطح و به صورت 3 جزء، روخوانی در 2 سطح، تجوید در 2 سطح و ترجمه و مفاهیم قرآن کریم در 5 سطح برگزار می‌شود.

وی در پایان یادآور شد: هر ترم تحصیلی قریب 3 هزار نفر از نقاط مختلف کشورمان در آزمون‌های پایان ترم شعب روزانه مؤسسه بیت‌الاحزان شرکت می‌کنند.

انتهای پیام
captcha