افتتاح فاز نخست بزرگترین جایگاه سوخت جنوب کشور در فارس
کد خبر: 4129118
تاریخ انتشار : ۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۷:۴۸

افتتاح فاز نخست بزرگترین جایگاه سوخت جنوب کشور در فارس

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس از افتتاح فاز نخست بزرگترین جایگاه سوخت جنوب کشور در شهرستان آباده با سرمایه‌گذاری ۹۰ میلیارد تومان خبر داد.

افتتاح فاز نخست بزرگترین جایگاه سوخت جنوب کشور، فارسبه گزارش ایکنا از فارس،‌ اسدالله طاهری، مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس امروز، 28 اسفندماه در آئین افتتاحیه و بهره‌برداری از فاز نخست بزرگترین جایگاه سوخت جنوب کشور در کیلومتر ۷۰ جاده شهرستان آباده_شهررضا، گفت: با بهره‌برداری از این جایگاه شماره جایگاه‌های سوخت‌رسانی استان به ۳۱۱ باب رسید و با توجه به موقعیت استراتژیک امکان سوخت‌گیری برای بیش از ۵ هزار خودرو در روز فراهم شده است.

وی افزود: این دهمین جایگاه سوخت در شهرستان آباده است که در قالب مجتمع خدمات رفاهی بزرگ در آستانه سال نو برای خدمات‌رسانی به کاربران جاده‌ای استان به بهره‌برداری رسید.

طاهری ادامه داد: این جایگاه با سرمایه‌گذاری ۹۰ میلیارد تومانی در زمینی به مساحت ۵ هکتار با ظرفیت بنزین سوپر، معمولی و نفت گاز و ۲۸ نازل افتتاح و زمینه اشتغال مستقیم ۱۲۰ نفر را نیز فراهم می‌کند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس در ادامه از آمادگی کامل جهت عرضه سوخت در جایگاه‌ها به هموطنان و مسافران نوروزی خبر داد و بیان کرد: ۴۴۲ باب جایگاه عرضه سوخت مایع و سی ان جی طی ایام تعطیلات نوروز آماده خدمت رسانی به هموطنان است.

طاهری در ادامه با اشاره به رتبه چهارم استان فارس در مصرف فرآورده‌های نفتی کشور، گفت: تامین سوخت مورد نیاز مصرف‌کنندگان عمده و جزء در تعطیلات نوروز از اولویت‌های شرکت است و با تمهیدات انجام شده سوخت مورد نیاز بخش‌های مختلف کشاورزی، صنعت وحمل ونقل به موقع وبدون وقفه تامین و توزیع می‌شود.

انتهای پیام
captcha