رویداد ملی «پل» در فارس برگزار می‌شود
کد خبر: 4119844
تاریخ انتشار : ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۱

رویداد ملی «پل» در فارس برگزار می‌شود

جانشین سازمان بسیج دانشجویی فارس از برگزاری رویداد ملی فناورانه «پل» با امکان شرکت عموم علاقه‌مندان در این استان خبر داد.

محمدجواد کهندل‌پور، جانشین سازمان بسیج دانشجویی فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی بسیج دانشجویی فارس، محمدجواد کهندل‌پور، جانشین سازمان بسیج دانشجویی فارس امروز، ۱۶ بهمن گفت: رویداد ملی فناورانه «پل» به همت یکی از مراکز تحقیقات و فناوری‌های نوین پزشکی و همکاری دستگاه‌های اجرایی و صنایع استان فارس برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این رویداد، پلی بین ایده‌ها و صنعت برای حل مسائل استان فارس است، افزود: این رویداد با تمرکز بر حوزه‌های سلامت، کشاورزی، فنی مهندسی، علوم انسانی و گردشگری برگزار خواهد شد.

کهندل‌پور، نیازهای عمومی دستگاه‌های اجرایی و اختصاصی صنایع این استان را از محورهای این رویداد اعلام کرد و گفت: شرکت در این رویداد ملی برای عموم آزاد است.

جانشین ناحیه بسیج دانشجویی فارس یادآور شد: به طرح‌های برتردر بخش‌های مختلف این رویداد علمی و فناورانه، جوایز ارزنده‌ای اهدا و از ۱۰ تیم نیز حمایت‌های مختلفی انجام خواهد شد.

وی، برگزاری نمایشگاه طرح‌های برتر، منتورینگ، دوره‌های توانمندسازی در زمینه کارآفرینی و تجاری‌سازی و تور شیرازگردی را از برنامه‌های جانبی این رویداد اعلام کرد.

جانشین ناحیه بسیج دانشجویی فارس گفت: علاقه‌مندان تا ۱۲ اسفند برای ارسال ایده‌ها و طرح‌های خود فرصت خواهند داشت و مراسم اختتامیه به همراه نمایشگاه و سایر رویدادهای جانبی هم اردیبهشت سال آینده برگزار می‌شود.

کهندل‌پور از علاقه‌مندان خواست برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی الکترونیکی https://event.hamyar.net/pol/ مراجعه کرده یا با شماره ۰۹۳۹۲۸۳۴۸۳۸ تماس بگیرند.

انتهای پیام
captcha