کد خبر: 4118282
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۸

شهادت مأمور پلیس در مأموریت رهایی گروگان در شیراز

فرمانده انتظامی فارس از شهادت یک مأمور وظیفه‌شناس پلیس در مأموریت رهایی یک گروگان در باغ‌های محمودیه شیراز خبر داد.

سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از معاونت اجتماعی پلیس فارس، سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی فارس شب گذشته، 9 بهمن گفت: با تلاش مأموران کلانتری ۲۳ گلدشت فرماندهی انتظامی شهرستان شیراز خانم ۳۲ ساله از چنگال آدم‌ربا نجات یافت.

وی اظهار کرد: ساعات پایانی شب یک‌شنبه، ۹ بهمن‌ماه در پی اعلام یک فقره آدم‌ربایی در اطراف باغات محمودیه بلوار چمران شیراز بلافاصله مأموران انتظامی وارد عمل شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس افزود: با حضور میدانی و واکنش سریع مأموران در محل مشخص شد گروگان گیر مسلح یک خانم ۳۲ ساله را به قصد اخاذی و آدم ربایی با یک دستگاه خودروی سواری ربوده و از محل متواری می‌شود.

حبیبی تصریح کرد: ماموران به منظور حفظ جان گروگان با آدم‌ربا درگیر و دستگیری عامل این اقدام شرارت آمیز را آغاز کردند و سرانجام با تلاش مستمر پلیس فرد ربوده شده آزاد و عامل اصلی این گروگانگیری که با حضور مأموران انتظامی عرصه را بر خود تنگ دیده بود در درگيری با مأموران از ناحیه پا مجروح و دستگیر و از وی یک قبضه کلت کمری به همراه ۲ تیغه خشاب ۱۵ تیری کشف شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه گروگان صحیح و سالم است، گفت: متأسفانه در این عملیات یکی از مأموران وظیفه‌شناس پلیس افتخاری انتظامی شیراز به نام محمود هوشمندی بر اثر اصابت گلوله فرد آدم‌ربا به درجه رفیع شهادت نائل شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha