کد خبر: 4103993
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۲۳

برای دفاع از کشور با هیچ‌کس تعارف نداریم

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به تلاش‌‎های دشمنان در اغتشاشات اخیر گفت: در مقطع کنونی وقتی که نام ایران و خاندان اهل بیت (ع) بیاید بسیجی و پاسدار سینه سپر می‌کند و نمی‎‌پرسد که چه کسی تحریک کننده است چرا که فرق نمی‌کند و ما برای دفاع از کشور با هیچ‌کس تعارف نداریم.

اسماعیل محبی‌پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، اسماعیل محبی‌پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس امروز، 11 آذرماه در یادواره شهدای مهدی آباد شیراز گفت: مردم و مسئولان باید دست در دست هم در مسیر آبادانی کشور گام بردارند.

وی اظهار کرد: چه کسی امروز می‌تواند دشمنی کشورهای اروپایی را در جنگ تحمیلی کتمان کند، در هشت سال جنگ تحمیلی چه خسارت هایی به کشور وارد کردند؟

محبی‌پور ادامه داد: اینکه امروز عده‌ای توسط همان دشمنان تحریک می‌شوند و در مقابل کشور قرار می‌گیرند و خسارت می‌زنند ناشی از بی اطلاعی یا خیانت آن‌ها است.

وی با اشاره به نقش نیروهای بسیج در مدیریت اغتشاشات بیان کرد: وقتی به خاندان اهل بیت(ع) تعرض و توهین می‌شود، بسیجیان، مجاهدان و همه کسانی که وجدان بیداری دارند در مقابل متعرضان و توهین‌کنندگان می‌ایستند و مقابله می‌کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس اضافه کرد: امروز بسیجی‌های ما در مقابل اغتشاشگران قد علم کرده‌اند و از خود هزینه می‌کنند و حاضرند که جان خود را هم در این راه فدا کنند.

محبی‌پور گفت: در مقطع کنونی وقتی که نام ایران و خاندان اهل بیت (ع) بیاید بسیجی و پاسدار سینه سپر می‌کند و نمی‎‌پرسد که چه کسی تحریک کننده است چرا که فرق نمی‌کند و ما برای دفاع از کشور با هیچ کس تعارف نداریم.

وی اظهار کرد: از ابتدای شهریورماه تاکنون ۲۰ شهید در استان فارس تقدیم امنیت کشور و استان شده است که ۱۳ نفرشان در حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع) به شهادت رسیدند.

محبی‌پور ادامه داد: در این فتنه دست دشمن از آستین کسانی بیرون آمد که فضای هیجانی را دامن زدند و برخی هم تحت تاثیر رسانه‌ها و با محوریت عملیات میدانی گروهک‌های ضد انقلاب برای بر هم زدن امنیت و آسایش کشور به خیابان‌ها ریختند و به نظام و مردم هزینه و خسارت تحمیل کردند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس گفت: در شهر شیراز با حماسه‌آفرینی مدافعان امنیت و فرماندهی صحیح، کمتر هزینه و خسارت وارد شده اما همین خسارت هم باید از بودجه‌های سالانه عمرانی و خدماتی و بهداشتی جبران شود.

وی بیان کرد: استمرار مسیر پیش رونده نظام به دلیل اصول و پایبندی‌هایی است که مردم دارند، تا زمانی که مردم به وحدانیت خدا اعتقاد دارند و به خاندان اهل بیت (ع) احترام می‌گذارند و تا زمانی که مردم به تمامیت ارضی ایران معتقد هستند جریان باطل و انحراف و ایادی شیطان و جریان‌های تجزیه‌طلب در مقابل آن‌ها قرار می‌گیرد اما ایرانی با غیرت، مسلمان و با شرف در مقابل هیچکدام سر تسلیم فرود نخواهد آورد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha