کد خبر: 4103915
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۴۰۱ - ۰۴:۰۲

تکریم شهدای مدافع سلامت فارس در «پروانه‌های عاشق»

ویژه‌برنامه «ستاره‌های شهر» به تکریم و پاسداشت شهدای مدافع سلامت استان فارس اختصاص داشت که با عنوان «پروانه‌های عاشق» در شیراز به اجرا درآمد.

«ستاره‌های شهر»،  «پروانه‌های عاشق»، شهدای مدافع سلامتبه گزارش ایکنا از فارس، ویژه‌برنامه «ستاره‌های شهر» که پنج‌شنبه هر هفته به‌منظور تکریم و پاسداشت شهدا در تالار حافظ شیراز برگزار می‌شود، شامگاه پنج‌شنبه، 10 آذرماه به پاسداشت شهدای مدافع سلامت با عنوان «پروانه‌های عاشق» اختصاص داشت.

سیدرضا متولی، رئیس انجمن روایان کنگره سرداران و 15 هزار شهید استان فارس و همچنین دبیر برگزاری سلسله برنامه‌های «ستاره‌های شهر» در این مراسم گفت: با توجه به اینکه ایام گذشته مصادف با سالروز ولادت حضرت زینب کبری(س) و روز پرستار بود، لذا برنامه این هفته را به شهدای مدافع سلامت اختصاص دادیم.

وی با یادآوری اینکه تاکنون شش برنامه از سلسله برنامه‌های «ستاره‌های شهر» به‌منظور پاسداشت یاد شهدا در شیراز برگزار شده است، گفت: این برنامه‌ها همراه با برنامه‌های متنوع فرهنگی و هنری برگزار می‌شوند.

بنابر این گزارش، در برنامه مذکور سرود و کلیپ‌های با عناوین «رفیق شهیدم» و «خانم م، رحیمی» پخش و سپس روایت‌گری مدافعان سلامت استان فارس مربوط به دوران کرونا اجرا شد.

در پایان این برنامه از 11 شهید سلامت استان فارس یاد شد و از خانواده‌های آنان تجلیل به عمل آمد و در نهایت عکاسان فعال در دوره کرونا، جهادگران سلامت، گروه هنری و… مورد تجلیل قرار گرفتند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha