کد خبر: 4103792
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۷

نمایشگاه «ازدواج آسان» در شیراز آغاز به‌کار کرد

نخستین نمایشگاه «ازدواج جوان» و سومین نمایشگاه فرش ماشینی ویژه زوج‌های جوان و خانواده در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس برپا شد.

علی فرهادی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس، علی فرهادی، مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس شب گذشته، 9 آذرماه از برپایی دو نمایشگاه ویژه زوج‌های جوان و خانواده خبر داد و گفت: اولین نمایشگاه ازدواج آسان به همراه سومین نمایشگاه فرش ماشینی، موکت، کفپوش، کالای خواب و پرده از 9 آذرماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس برپا شد.

وی افزود: نمایشگاه ازدواج آسان تلفیقی از نمایشگاه‌های لوازم خانگی و جهیزیه است؛ با این تفاوت که نمایشگاه تخصصی نیست و بیشتر مشارکت‌کنندگان فروش مستقیم دارند.

فرهادی با بیان اینکه این نمایشگاه‌ها در سه سالن حافظ، سرو و بهار با متراژی افزون بر10 هزار متر مربع برپا شده است، ادامه داد: شرکت‌کنندگانی از استان‌های فارس، تهران، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، زنجان، یزد، همدان و مازندران در عناوین نمایشگاهی این هفته حضور دارند.

 مدیر عامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس گفت: حدود 70 شرکت‌کننده که برخی از آن‌ها برندهای مطرحی در حوزه‌های فرش ماشینی، تابلو فرش، لوازم خانگی و سایر حوزه‌های مرتبط هستند، آخرین فناوری‌های این حوزه را به معرض دید عموم خواهند گذاشت.

وی تصریح کرد: در این نمایشگاه‌ها زمینه حضور مؤسسات و بانک‌های عامل مهیا شده است تا بازدیدکنندگانی که قصد خریداری لوازم خانگی یا سایر ملزومات خانگی را داند، از تسهیلات کم سود بهره‌مند شوند.

فرهادی با بیان اینکه ساعت بازدید این نمایشگاه‌ها از ساعت 16 تا 21 است، ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند پس از دریافت بلیط بازدید از درگاه اینترنتی شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی فارس به آدرس www.farsfair.ir  از این دو عنوان نمایشگاهی بازدید کنند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha