کد خبر: 4102532
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۸

بسیجیان مرد میدان تمام عرصه‌های جنگ سخت و نرم هستند

فرمانده سپاه فجر فارس، بسیجیان را مرد میدان در تمام عرصه‌های جنگ سخت و نرم عنوان کرد و افزود: بسیجیان افرادی هستند که همواره یک قدم از دشمن جلوتر هستند و توطئه‌های دشمن را قبل از اجرا خنثی می‌کنند.

سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارسبه گزارش ایکنا از فارس، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، 5 آذرماه در گردهمایی بسیجیان شیراز که به مناسبت سالروز تأسیس بسیج در حرم شاهچراغ(ع) برگزار شد، یاد شهدا به خصوص شهدای حادثه تروریستی حرم مطهر را گرامی داشت و گفت: شهدای انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها به خوبی شایستگی خود را به عنوان سربازان ولایت به دنیا نشان دادند.

وی، بسیجیان را مرد میدان در تمام عرصه‌های جنگ سخت و نرم عنوان کرد و افزود: بسیجیان افرادی هستند که همواره یک قدم از دشمن جلوتر هستند و توطئه‌های دشمن را قبل از اجرا خنثی می‌کنند.

بوعلی با یادآوری منویات رهبر معظم انقلاب در خصوص جهاد تبیین اظهار کرد: بسیجیان در جایی که تبیین به خصوص تبیین دین ضرورت دارد، در کنار مردم قرار داشته و به انجام وظیفه می‌پردازند.

فرمانده سپاه فجر فارس اظهار کرد: بسیجیان در مساجد و تمام امور فرهنگی و همچنین در تمام برهه‌های سخت در انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس به خوبی نقش‌آفرینی کردند و اگر ایثار و اقدامات آنان نبود معلوم نبود سرنوشت این انقلاب چه می‌شد.

وی همچنین جانفشانی‌های بسیجیان را در فتنه‌ها یادآور شد و افزود: در تمام توطئه‌ها و فتنه‌ها، بسیجیان جان برکف در وسط میدان حضور داشتند و ثابت کردند که همواره برای دفاع از انقلاب اسلامی ثابت قدم هستند و اجازه نمی‌دهند دشمن به اهداف و مقاصد خود برسد.

بوعلی با بیان اینکه بسیجیان با بصیرت نیاز به توجیه ندارند و خودشان مأموریت تعریف می‌کنند، گفت: در جایی که شاید عده‌ای ترس و ابهام داشته باشند، بسیجیان با تمام وجود از نظام و انقلاب اسلامی و ولایت فقیه دفاع می‌کنند.

فرمانده سپاه فجر با اشاره به اغتشاشات اخیر نیز گفت: امروز بعد از چند ماه مبارزه شبانه‌روزی در اغتشاشات، شاهد آرامش هستیم که این مسئله به دلیل فداکاری و حضور مقتدرانه بسیجیان در عرصه است چرا که با فریب‌خوردگان مدارا کردند ولی میدان را خالی نکردند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha