کد خبر: 4102482
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۴۰۱ - ۱۴:۰۴

تفکر بسیجی راهکار عبور از مشکلات کشور است

فرمانده سپاه کازرون، تفکر بسیجی و عمل جهادی را راهکار عبور از مشکلات کنونی کشور عنوان کرد و گفت: نظام نیازمند نیروهای پاک و پاک ماندن در مسئولیت‌هاست.

غلامرضا توکل، فرمانده سپاه کازرونبه گزارش ایکنا از فارس، غلامرضا توکل، فرمانده سپاه کازرون امروز، 5 آذرماه در گردهمایی بسیجیان این شهرستان که به مناسبت سالروز تأسیس بسیج برگزار شد، گفت: با وجود بسیج، انقلاب روز به روز پویاتر و پاینده‌تر خواهد بود.

وی با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و خصوصا شهدای بسیج ادامه داد: بسیج اولین نهادی است که در صحنه‌های نیاز کمک به مردم در سیل، زلزله، کرونا و... حضور دارد و سند محکم این خدمت‌رسانی هم در هشت سال جنگ تحمیلی است که نیمی از شهدای کشور از نهاد انقلابی بسیج است.

توکل با اشاره به تفکر و تعقل بسیجی برای حل مشکلات کشور تصریح کرد: با روحیه تعقل و تفکر بسیجی و عمل جهادی می‌توان از مشکلات ایجاد شده در کشور عبور کنیم. نظام نیازمند نیروهای پاک و پاک ماندن در مسئولیت‌هاست.

فرمانده سپاه کازرون همچنین به عملکردها و فعالیت‌های بسیج در همه عرصه‌ها اشاره کرد و افزود: بعد از43 سال کارنامه بسیج درخشان است و عملکرد شایسته و مطلوب بسیج باعث شده است که هر مدیر و مسئول موفق در کشور را با لقب بسیجی برای جامعه معرفی کنیم.

وی با یادآوری اینکه 5 آذر سالروز تشکیل بسیج مستضعفین به فرمان تاریخی امام خمینی(ره) است، گفت: صاحبان اصلی انقلاب مستضعفین هستند و مستضعفین از انقلاب نگهداری می‌کنند.

توکل با بیان اینکه بسیج افتخار دارد با عزت و اقتدار کف میدان و میدان‌دار است، افزود: امروز در جنگ ترکیبی دشمنان، بسیج در کنار دیگر عنصرهای مهم امنیتی و خصوصاً فراجا از نظام و انقلاب مواظبت می‌کند.

فرمانده سپاه شهرستان کازرون تأکید کرد: به جوانان بسیجی خود که میانگین سنی آن‌ها، 18 تا 23 سال است افتخار می‌کنیم. این نیروها توان بازدارندگی کشور در عرصه‌های مختلف دارند و در مقابل دشمنان ایستاده و همواره خدمت به مردم و جامعه را در سرلوحه امور خود دارند.

وی با بیان اینکه در مکتب شهید سلیمانی حفظ انقلاب از اوجب واجبات است، تأکید کرد: در فتنه اخیر یک طرف انقلاب، بسیج، اسلام، انگیزه، عزت و اقتدار، زیبائی و محبت و طرف دیگر دروغ که سرچشمه همه پلیدی‌ها است، وجود دارد و باید در این عرصه هوشیاری و بصیرت خود را تقویت کنیم.

یادآور می‌شود، در این مراسم از بسیجیان نمونه شهرستان تجلیل به عمل آمد و در پایان یگان خودرویی و موتوری یگان امنیت بسیج سپاه کازرون رژه اقتدار برگزار کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha