کد خبر: 4102088
تاریخ انتشار: ۰۳ آذر ۱۴۰۱ - ۱۷:۰۲

خدمت‌رسانی به محرومان، نشان افتخار بسیجیان است

فرمانده سپاه فجر فارس، خدمت‌رسانی به محرومان را نشان افتخار بسیجیان عنوان کرد و افزود: بسیج تبلور ایمان، ایثار و ولایت‌مداری است و این را به خوبی در خدمات آن می‌توان مشاهده کرد.

سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارسبه گزارش ایکنا از فارس، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، 3 آذرماه در دیدار با آیت‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس که به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج برگزار شد، به نقش‌آفرینی بسیج از ابتدای انقلاب اسلامی تاکنون اشاره کرد و گفت: بسیج در هر عرصه‌ای که نیاز کشور باشد، حضور دارد.

وی با تأکید بر اینکه بسیج در خط مقدم دفاع از انقلاب اسلامی قرار دارد، تصریح کرد: نقش‌آفرینی بسیج در تاریخ انقلاب اسلامی همواره درخشان و ماندگار بوده است که از آن جمله آن را می‌توان به یاری‌رسانی به مردم در بحران‌های مختلف سیل، زلزله، کرونا و همچنین محرومیت‌زدایی از مناطق محروم اشاره کرد.

بوعلی با اشاره به فعالیت‌های خدمت‌رسانی گروه‌های جهادی در نقاط مختلف استان اظهار کرد: امروز بسیجیان نقش اصلی را در جهاد آب‌رسانی به روستاهای محروم استان فارس بر عهده دارند و به زودی هم جشن آب‌رسانی بیش از 100 روستای محروم استان فارس را برگزار خواهیم کرد.

فرمانده سپاه فجر فارس، خدمت‌رسانی به محرومان را نشان افتخار بسیجیان عنوان کرد و افزود: بسیج تبلور ایمان، ایثار و ولایت‌مداری است و این را به خوبی در خدمات آن می‌توان مشاهده کرد.

وی با یادآوری اینکه فرهنگ و تفکر بسیجی امتداد فرهنگ حسینی و عاشورایی است، شهدای مدافع امنیت را گواه این موضوع دانست و یاد آنان را گرامی داشت و افزود: به برکت خون این شهدا بساط شرارت و فتنه جمع خواهد شد.

بوعلی با تأکید بر اینکه بسیج مهد پرورش جوانان مومن و انقلابی است، تصریح کرد: امروز ترویج تفکر بسیجی و کار جهادی در جامعه رسالت مهم رسانه‌های انقلابی است و اگر در این حوزه موفق عمل کنیم آینده کشور بسیار روشن خواهد بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha