کد خبر: 4101970
تاریخ انتشار: ۰۲ آذر ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۴

فضای مدارس فارس آرام است

مدیرکل آموزش و پرورش فارس با اشاره به وضعیت کنونی مدارس استان گفت: علی‌رغم تلاش‌های دشمنان در ایجاد ناآرامی و اغتشاش، بحمد الهی فضای مدارس ما آرام بوده و دانش‌آموزان در حال تحصیل هستند.

دیدار مدیرکل آموزش و پرورش فارس با خانواده شهید حجت‌الاسلام محمد زارع مؤیدیبه گزارش ایکنا از فارس، محمدخلیل عسکری، مدیرکل آموزش و پرورش فارس امروز، 2 آذرماه در دیدار با خانواده شهید حجت‌الاسلام محمد زارع مؤیدی که در اغتشاشات اخیر شیراز به شهادت رسید، گفت: علی‌رغم تلاش‌های دشمنان در ایجاد ناآرامی و اغتشاش، بحمد الهی فضای مدارس ما آرام بوده و دانش‌آموزان در حال تحصیل هستند.

وی یاد شهید زارع مؤیدی را گرامی داشت و افزود: شهادت طلبه جهادگر تازگی ندارد و بارها شاهد تقدیم چنین خون‌های پاکی بوده‌ایم و آنچه مهم است باید مقدمات ظهور منجی عالم بشریت را فراهم کنیم.

عسکری تأکید کرد: سعی می‌کنیم تا تربیت دانش‌آموزان در آموزش و پرورش فارس به گونه‌ای باشد که وقتی از مدرسه خارج می‌شوند دارای ارزش افزوده باشند.

مادر شهید زارع مویدی نیز در این دیدار نان حلال را مهم‌ترین عامل تربیت صحیح فرزندش دانست و افزود: شهید محمد مویدی همواره بسیجی بود و جهاد گونه عمل می‌کرد و تمام عمرش آرزوی شهادت داشت.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha