کد خبر: 4101227
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۱
در بخش آقایان؛

اعلام اسامی راه‌یافتگان مرحله نهایی مسابقات سراسری قرآن از فارس

اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی کشوری چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن اوقاف در بخش آقایان مربوط به استان فارس اعلام شد.

حجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارسحجت‌الاسلام سیدعباس موسوی، مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، از اعلام اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی کشوری چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن خبر داد و گفت: با توجه به اتمام کار داوری‌ها، اسامی راه‌یافتگان به مرحله نهایی در بخش آقایان اعلام شد.

وی با بیان اینکه استان فارس در مرحله مقدماتی کشوری و در رشته‌های حفظ 20 جزء و حفظ کل نماینده‌ای نداشت، افزود: از استان فارس در رشته قرائت ترتیل محمد امیر عباسیان و در رشته قرائت تحقیق سیدرضا نجیبی و محمد مهدی روحانی به مرحله نهایی راه یافتند.  

موسوی با یادآوری اینکه مسابقات مرحله مقدماتی کشوری در استان فارس در دو بخش بانوان و آقایان در تاریخ 18 مهرماه سال جاری در حرم سیدعلاءالدین حسین(ع) شیراز به صورت ضبط تلاوت‌ها برگزار شد، گفت: داوری تلاوت‌های ضبط شده این مرحله به صورت متمرکز در تهران انجام شد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه فارس اظهار کرد: داوری تلاوت‌های ضبط شده مرحله مقدماتی کشوری در بخش آقایان در بازه زمانی 17 تا 24 آبان‌ماه جاری و در بخش بانوان در بازه زمانی 25 تا 29 آبان‌ماه در ستاد عالی مسابقات قرآن انجام شد.

وی با بیان اینکه نتایج بخش بانوان متعاقباً و طی روزهای آتی اعلام خواهد شد، افزود: مرحله نهایی کشوری چهل و پنجمین دوره مسابقات سراسری قرآن در نیمه دوم دی‌ماه سال جاری در اهواز برگزار خواهد شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha