کد خبر: 4101207
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۰

مربیان دارالقرآن‌های بسیج در فارس بیمه می‌شوند

مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی فارس با اشاره به اجرای طرح بیمه فعالان قرآنی در این استان، گفت: طبق جلساتی که با مسئول دارالقرآن بسیج داشتیم، بنا شد تا مربیان قرآن دارالقرآن‌های بسیج در استان هم مشمول این طرح شوند.

محمدحسین اسلامی، مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی فارسمحمدحسین اسلامی، مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی فارس در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، با اشاره به اجرای طرح بیمه فعالان قرآنی در این استان گفت: این طرح از سال گذشته ویژه فعالان قرآنی اعم از مربیان قرآن، حافظان و قاریان در استان فارس توسط اتحادیه تشکل‌های قرآنی اجرایی شده است.

وی افزود: این طرح از ابتدای سال جاری نیز اجرایی شده است و تعدادی از مربیان، حافظان و قاریان استان فارس در آن مشارکت کرده و بیمه شده‌اند.

اسلامی از تلاش برای بیمه کردن مربیان قرآن دارالقرآن‌های بسیج در فارس خبر داد و افزود: جلساتی با مسئول دارالقرآن بسیج استان برگزار کردیم و بنا شده است که مربیان این مراکز در صورت ارائه معرفی‌نامه مشمول این طرح شود.

مدیرعامل اتحادیه تشکل‌های قرآنی فارس اظهار کرد: تاکنون پرونده 185 نفر از فعالان قرآنی فارس برای بیمه تشکیل شده و از این تعداد بیمه 85 نفر قطعی شده است و مابقی در حال انجام است.

وی در خصوص مهلت ثبت‌نام در این بیمه نیز گفت: آخرین مهلت ثبت‌نام را آخر آبان‌ماه جاری اعلام کرده بودیم اما به احتمال زیاد این مهلت تا پایان آذر تمدید خواهد شد و علاقه‌مندان جهت ثبت‌نام باید به دفتر اتحادیه مراجعه کنند.

اسلامی درباره وضعیت اضافه شدن خدمات درمانی به این نوع بیمه فعالان قرآنی نیز گفت: در حال پیگیری این موضوع هستیم و باید آن را به صورت قانونی دنبال کنیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha