کد خبر: 4089938
تاریخ انتشار: ۱۴ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۳۰

کارکنان پلیس بازوی اقتدار و سربلندی ملت ایران هستند

تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) با اشاره به ایثارگری‌های پلیس برای تأمین امنیت گفت: کارکنان پلیس بازوی اقتدار و سربلندی ملت ایران هستند که مسئولیت سنگین تأمین امنیت جامعه را بر عهده دارند.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری، تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع)به گزارش ایکنا از فارس، به نقل از معاونت اجتماعی پلیس فارس، حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم کلانتری، تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) عصر چهارشنبه، 13 مهرماه در دیدار با فرمانده و کارکنان انتظامی استان فارس در حرم مطهر شاهچراغ (ع)، ضمن گرامیداشت هفته فراجا، گفت: کارکنان پلیس مسئولیت سنگین تأمین امنیت جامعه را بر عهده دارند که این موضوع افتخار بزرگی برای آنان و دارای اجر فراوانی در نزد پروردگار بزرگ است.

وی با تصریح اینکه کارکنان پلیس بازوی اقتدار و سربلندی ملت ایران هستند که مسئولیت سنگین تأمین امنیت جامعه را بر عهده دارند، افزود: مأموران انتظامی آرامش، سلامتی و توان خود را برای امنیت مردم کشور در کف دست می‌گذارند تا امنیت و آرامش مردم خدشه‌دار نشود.

تولیت آستان مقدس حضرت شاهچراغ(ع) با بیان اینکه همواره امنیت کشور ما در طول سال‌های قبل نیز مورد هجمه استکبار جهانی قرار گرفته است، گفت: امروز با قلدرترین و خبیث‌ترین مستکبران جهان روبه‌رو هستیم که با هزینه‌های چندین میلیون دلاری و تبلیغات گسترده، بر علیه کشور ایران اسلامی توطئه می‌چینند.

کلانتری با بیان اینکه دشمنان در حوادث اخیر مجموعه انتظامی را مورد هجمه قرار دادند، تصریح کرد: بحمد الهی با جانفشانی‌های کارکنان انتظامی و همچنین حمایت‌ها و هوشیاری به موقع مردم ایران اسلامی، توطئه‌های دشمنان این مرزوبوم به مانند همیشه ناکام ماند.

وی در پایان ضمن تبریک مجدد هفته فراجا به فرمانده و مجموعه کارکنان انتظامی استان فارس، از تلاش‌ها و مجاهدت‌های شبانه‌روزی آنان در راستای تأمین نظم وامنیت جامعه به ویژه در حوادث اخیر، تقدیر و تشکر به عمل آورد.

در ادامه سردار رهام بخش حبیبی، فرمانده انتظامی استان فارس گفت: امروز آغاز برنامه‌های هفته فراجا را غبارروبی و حضور در حرمین شریف قرار دادیم تا با کسب معنویت و ارتقای روحیه، آماده خدمتگزاری بیش از پیش به مردم شویم.

وی با اشاره به شعار هفته فراجا با عنوان «پلیس خادم مردم، مردم حامی پلیس»، افزود: پلیس خدمتگزار مردم است و در گوشه گوشه مأموریت‌ها، آرامش و آسایش مردم هدف اصلی کارکنان انتظامی است.

حبیبی بیان کرد: بر خلاف میل و خواسته دشمنان ایران اسلامی، پلیس خادم و خدمتگزار مردم است و خدمت عاشقانه به مردم را افتخاری بزرگ برای خود می‌داند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha