کد خبر: 4089637
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰

حمایت مجمع نمایندگان شیراز از فعالیت‌های علمی جهاددانشگاهی

نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با اشاره به فعالیت‌های علمی و پژوهشی جهاددانشگاهی فارس گفت: مجمع نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی از هرگونه فعالیت علمی و پژوهشی این نهاد در شیراز حمایت می‌کند.

دیدار سرپرست جهاددانشگاهی فارس با جعفر قادری، نماینده مردم شیراز و زرقانبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، امیرحسین استقلال، سرپرست جهاددانشگاهی فارس عصر دوشنبه، 11 مهرماه در دیدار با نماینده مردم شیراز در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه جهاد دانشگاهی پیشگام در تولید دانش بنیان و فناوری نوین است، گفت: شیراز قطب پزشکی جنوب کشور است و جهاد دانشگاهی فارس آمادگی دارد که توانمندی‌ها و تجربه‌های این نهاد را در حوزه دانش‌بنیان برای خدمات نوین پزشکی در اختیار استان قرار دهد.

وی با بیان اینکه هم‌اکنون درمانگاه عمومی این نهاد در شیراز فعال است، افزود: تلاش می‌کنیم زمینه ایجاد دو درمانگاه تخصصی را در کلاس قطب پزشکی جنوب کشور فراهم کنیم.

جعفر قادری، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با تاکید بر استفاده از ظرفیت‎های علمی و پژوهشی جهاد دانشگاهی، از راه‌اندازی مرکز فوق تخصصی درمان و سرطان در جنوب کشور توسط جهاد دانشگاهی فارس حمایت کرد و گفت: مجمع نمایندگان شیراز در مجلس شورای اسلامی از هرگونه فعالیت علمی و پژوهشی این نهاد در شیراز حمایت می‌کند.

همچنین امیرحسین استقلال، سرپرست جهاددانشگاهی فارس  در دیدار با مسلم صالحی، نماینده مردم اقلید در مجلس شورای اسلامی به ظرفیت‌های موجود در شمال استان فارس به ویژه شهرهای اقلید و آباده اشاره کرد و گفت: اقلید شهری تاریخی با ظرفیت بالای گردشگری است و جهاد دانشگاهی آمادگی دارد در حوزه های مختلف آموزشی در این شهرستان ارائه خدمات دهد.

وی خواستار جابجایی و بهبود فضای آموزشی دفتر جهاد دانشگاهی در شهرستان اقلید و استقرار آن در مکان مناسب‌تری شد و ضمن گرفتن قول مساعد از دفتر نماینده مردم اقلید در خانه ملت در این رابطه، خواستار سهولت این امور برای جهاد دانشگاهی فارس شد.

مسلم صالحی، نماینده مردم اقلید نیز در این دیدار ضمن آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید در قبول مسئولیت جهاد دانشگاهی فارس،خواستار توانمندسازی دفتر این نهاد در شهرستان اقلید و توجه بیشتر این نهاد علمی در حوزه آموزش شد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha