کد خبر: 4089179
تاریخ انتشار: ۱۰ مهر ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۲

ضرورت حمایت تمام دستگاه‌ها از برگزاری مسابقات «مدهامتان» در شیراز

نماینده اداره اوقاف و امور خیریه فارس در نشست هماهنگی مرحله کشوری مسابقات سراسری قرآن «مدهامتان» خواستار همکاری همه جانبه دستگاه‌های مختلف شیراز برای برگزاری این مسابقات شد و گفت: شمار موقوفات قرآنی در شیراز و فارس کم است لذا برای کمک به فعالیت‌های قرآنی باید از بخش‌های دیگر کمک بگیریم.

مسابقات «مدهامتان»به گزارش ایکنا از فارس، حجت‌الاسلام سید ابوالفضل رضوی، نماینده اداره اوقاف و امور خیریه فارس امروز، 10 مهرماه در نشست هماهنگی مرحله کشوری پانزدهمین دوره مسابقات قرآن «مدهامتان» که در فرمانداری شیراز برگزار شد، با تاکید بر اینکه مسابقات «مدهامتان» یک اقدام مبارک است، گفت: فضای شهر با برگزاری این رویداد قرآنی شاخص معنوی و متحول خواهد شد.

وی ادامه داد: مرحله مقدماتی کشوری چهل و پنجمین دوره مسابقات قرآنی اوقاف را نیز پیش‌رو داریم که 17 و 18 مهرماه برگزار خواهد شد و این مسابقات هم اقدام موثر دیگری در حوزه فعالیت‌های قرآنی به شمار می‌رود.

رضوی، مسابقات قرآنی اوقاف را معتبرترین مسابقات قرآنی کشور دانست و در عین حال گفت: انتظار داریم تمام دستگاه‌ها برای برگزاری مسابقات «مدهامتان» در شیراز تمام تلاش و توان خود را به کار بگیرند.

وی در پایان با اشاره به اهمیت موقوفات قرآنی تصریح کرد: شمار موقوفات قرآنی در شیراز و فارس کم است لذا برای کمک به فعالیت‌های قرآنی باید از بخش‌های دیگر کمک بگیریم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha