کد خبر: 4088647
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۳

تمام اقشار ملت ایران در دفاع مقدس نقش‌آفرینی کردند

فرمانده سپاه فجر فارس با بیان اینکه اقتدار و امنیت ایران اسلامی مرهون ایثار شهیدان است، افزود: همه اقشار ملت ایران در دفاع مقدس نقش‌آفرینی کرده و افتخار آفریدند.

سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی سپاه فجر فارس، سردار یدالله بوعلی، فرمانده سپاه فجر فارس امروز، 7 مهرماه در دیدار با پیشکسوتان عرصه ایثار و جهاد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دفاع مقدس، گفت: امروز نظام اسلامی به پشتوانه دستاوردهای دفاع مقدس، در عرصه‌های مختلف دفاعی، علمی و ... سربلند است.

وی با بیان اینکه اقتدار و امنیت ایران اسلامی مرهون ایثار شهیدان است، افزود: همه اقشار ملت ایران در دفاع مقدس نقش‌آفرینی کرده و افتخار آفریدند.

فرمانده سپاه فجر با تاکید بر اهمیت نقش پیشکسوتان در تبیین و تشریح وقایع دوران پُرافتخار دفاع مقدس، گفت: فرهنگ مقاومت که برگرفته از دفاع مقدس است امروز مورد توجه و استقبال کشورها و ملت‌ها قرار گرفته است.

بوعلی با بیان اینکه سَبکِ زندگی شهدا بهترین الگو برای سعادت در دنیا و آخرت است، گفت: دفاع مقدس گنجینه‌ای عظیم از حماسه و افتخارآفرینی است که باید برای نسل حاضر و آینده در قالب آثار فرهنگی و هنری فاخر و انقلابی تبیین شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha