کد خبر: 4088577
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳

آغاز به کار گردهمایی مدیران عامل تشکل‌های قرآنی کشور در شیراز

گردهمایی مدیران عامل تشکل‌های قرآنی کشور طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ۷ و ۸ مهرماه به مدت دو روز با برپایی نشست های تخصصی و بررسی مشکلات استان ها در شیراز در حال برگزاری است.

گردهمایی مدیران عامل تشکل‌های قرآنی کشور، شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، گردهمایی مدیران عامل تشکل‌های قرآنی کشور امروز، ۷ مهرماه در  سالن کمیسیون‌های شورای اسلامی شهر شیراز آغاز به کار کرد.  این گردهمایی طی روزهای پنج‌شنبه و جمعه، ۷ و ۸ مهرماه به مدت دو روز شیراز برگزار می‌شود.

گردهمایی مذکور امروز تا زمان اذان ظهر و عصر در محل شورای اسلامی شهر شیراز ادامه خواهد داشت و در بخش بعدازظهر تا ساعت ۲۰  در سالن شهید آیت‌الله دستغیب حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) ادامه پیدا می‌کند.

در این نشست علاوه بر بررسی مسائل و مشکلات مؤسسات قرآنی و ارائه راهکارها و پیشنهادات لازم برای آن و همچنین نشست تخصصی نقش قرآنیان در جهاد تبیین مطرح خواهد شد.

ابتدای این جلسه مرتضی طلایی، رئیس هیئت مدیره اتحادیه کشوری مؤسسات قرآنی به مدیران عامل تشکل‌های قرآنی خیر مقدم گفت و در ادامه نشست آموزشی و تخصصی در حوزه مدیریت استراتژیک در خصوص ارتقا مؤسسات قرآنی با سخنرانی حجت الاسلام محمد رحمانی، استاد حوزه و دانشگاه در حال برگزاری است.

در این گردهمایی علاوه بر حضور مدیر عامل و رئیس و اعضای هیئت رئیسه اتحادیه تشکل‌های قرآنی کشور، برخی از اساتید و سخنرانان کشوری چون حجت‌الاسلام رفیعی، حجت‌الاسلام راجی، رائفی‌پور و ... در خصوص جهاد تبیین سخنرانی خواهند کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha