کد خبر: 4088143
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۸

ایجاد نظام راهبری علم و فناوری نیاز به هم‌افزایی حوزه و دانشگاه است

نماینده ولی فقیه در استان فارس با اشاره به اهمیت هم‌افزایی حوزه و دانشگاه گفت: نیاز به یک نظام راهبری علم و فناوری در استان فارس داریم که این امر نیازمند هم‌افزایی اندیشمندان حوزوی و دانشگاهی است.

آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، امیرحسین استقلال، سرپرست جهاددانشگاهی فارس امروز، 4 مهرماه در ادامه سلسله دیدارهای خود با مدیران و تصمیم‌گیرندگان ارشد استانی به منظور تبیین جایگاه جهاد دانشگاهی و نقش این نهاد علمی، پژوهشی و فرهنگی در توسعه علمی و دانش بنیان با آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز دیدار و گفت‌گو کرد.

در این دیدار که سیداحمد فاضل‌زاده، رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (isc)  نیز حضور داشت، استقلال به بیان ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی در حوزه های مختلف علم و فنآوری پرداخت.

آیت‌الله دژکام، امام جمعه شیراز نیز در این دیدار تأکید کرد: ما نیاز به یک نظام راهبری علم و فناوری در استان فارس داریم که این امر نیازمند هم‌افزایی اندیشمندان حوزوی و دانشگاهی است.

فاضل‌زاده، رئیس پایگاه استنادی علوم جهان اسلام نیز در این دیدار توضیحاتی در خصوص سامانه نظام ایده‌ها و نیازها و جایگاه آن در شکل‌گیری چرخه فناوری ارائه داد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha