کد خبر: 4088019
تاریخ انتشار: ۰۴ مهر ۱۴۰۱ - ۱۰:۴۵

نیاز جامعه امروز به نمایش‌های فاخر مذهبی

همسر سردار شهید عبدالله اسکندری با اشاره به نمایش موفقیت‌آمیز «محشر» با موضوع معاد و سبک زندگی شهدا گفت: جامعه اسلامی ما به نمایش‌هایی مانند «محشر» به عنوان مسیری برای جذب شدن به نیکی‌ها و آرمان شهدا نیاز دارد.

اعظم سالاری، همسر سردار شهید عبدالله اسکندریبه گزارش ایکنا از فارس، اعظم سالاری، همسر سردار شهید عبدالله اسکندری امروز، 4 مهرماه در محل اجرای نمایش میدانی «محشر» در شیراز گفت: «محشر» تلنگری است تا بدانیم پس از این دنیای فانی، جهان و سرای آخرتی هست که به تمام اعمال و رفتار ما رسیدگی می‌شود.

وی افزود: در «محشر» به موضوع شهدایی مانند شهید اسلامی نسب و شهید اسکندری به خوبی پرداخته شده است که این کار برای انتقال مفاهیم و ارزش‌های دفاع مقدس به نسل جوان بسیار عالی است.

سالاری اضافه کرد: سبک شهادت شهید اسکندری مانند امام حسین(ع) بود و در راه دفاع از حرم و اسلام جان خود را نثار کرد و معتقد بودند که باید در مقابل افرادی که با دین خدا مقابله می‌کنند قد علم کرد و حتی جان داد و شهادت را در آغوش گرفت.

همسر شهید اسکندری با تأکید بر اینکه شهادت شهید اسکندری نمونه‌ای از اخلاص وی برای اسلام و نظام مقدس بود و باید فضائل شهدا به خوبی به نسل جوان منتقل شود، افزود: جامعه اسلامی ما به نمایش‌هایی مانند «محشر» به عنوان مسیری برای جذب شدن به نیکی‌ها و آرمان شهدا نیاز دارد.

وی با بیان اینکه سیره ائمه معصومان(ع) و تمسک به ایشان در نمایش «محشر» بسیار مشهود است، از تمام دست‌اندرکاران این نمایش فاخر قدردانی کرد و افزود: شور و شعف مردم شیراز برای دیدن این نمایش وصف ناشدنی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha