کد خبر: 4087739
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۴۰۱ - ۱۴:۵۳

هتک حرمت ارزش‌های دینی و ملی محکوم است

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به هتک حرمت عده‌‌ای محدود و اهانت به مقدسات و ارزش‌های دینی و ملی گفت: این حرکات از سوی همه مردم محکوم است و هیچ‌کس طرفدار این حرکات نیست.

اسماعیل محبی‌پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارسبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی استانداری فارس، اسماعیل محبی‌پور، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس امروز، 2 مهرماه با اشاره به هتک حرمت عده‌‌ای محدود و اهانت به مقدسات و ارزش‌های دینی و ملی گفت: این حرکات از سوی همه مردم محکوم است و هیچ‌کس طرفدار این حرکات نیست.

وی خطاب به افراد فریب خورده که مورد سو استفاده دشمنان ملت قرار گرفته توصیه کرد تا در موقع فتنه صف خود را از معاندین و دشمنان جدا کنند و سپس افزود: به تمامی دستگاه‌ها ابلاغ شده است که در صورت بروز خسارت به اموال بیت‌المال و دستگاه‌های دولتی و عمومی و یا دریافت شکایت بخش خصوصی نسبت به احصای میزان دقیق خسارت وارده اقدام کنند تا بر اساس مستندات و با صدور احکام قضایی ضرر و زیان وارده از مسببین دستگیر شده و محرکین نا آرامی‌ها مطالبه‌گری شود.

محبی‌پور تصریح کرد: برخورد قاطع و بدون اغماض با مخلین نظم و امنیت مورد تأکید قرار گرفته است و پلیس طبق قانون و بر اساس وظایف ذاتی مقتدرانه و هوشیارانه اجازه نخواهد داد عده‌ای افراد شرور و خبیث آرامش مردم را به مخاطره بیاندازند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری فارس با اشاره به راهپیمایی‌های مردم در شهرهای مختلف استان اضافه کرد: این شکوه وحدت‌بخش نشان دهنده خشم و انزجار مردم انقلابی از خباثت فتنه‌گران و عوامل آن‌هاست که واقعیت‌های جامعه اسلامی را درک نکرده‌اند.

وی با تأکید بر اینکه حمایت قاطع مردم از پلیس نشان داد مردم با بصیرت قدر شناس حافظان نظم و امنیت هستند، افزود: دشمنان نظام و ملت تلاش می‌کنند با ایجاد فتنه و آشوب داخلی، حرکت‌های بالنده و پیش رونده انقلاب اسلامی و موفقیت‌های اخیر سیاسی و اقتصادی در عرصه داخلی و خارجی که ثمرات آن به زودی آشکار خواهد شد را تحت تاثیر قرار دهند اما ملت بزرگ در کنار مدافعان امنیت کشور با خلق حماسه‌ای دیگر خط بطلان بر تمامی معادلات باطل آن‌ها کشیده‌اند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha