کد خبر: 4087352
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۱ - ۰۲:۴۰

تظاهرات محکومیت اقدامات هنجارشکنانه در فارس برگزار می‌شود

همزمان با سراسر کشور، تظاهرات محکومیت اقدامات هنجارشکنانه و هتک حرمت مقدسات دینی از جمله قرآن کریم و مساجد در تمام نقاط استان فارس برگزار خواهد شد.

حجت‌الاسلام والمسلمین حسین ملک‌مکان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارسحجت‌الاسلام والمسلمین حسین ملک‌مکان، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، از برگزاری تظاهرات و تجمع محکومیت اقدامات هنجارشکنانه در این استان خبر داد و گفت: این مراسم همزمان با سراسر کشور در شیراز و تمام شهرستان‌های استان برگزار خواهد شد.

وی افزود: مراسم مذکور بعد از اقامه نماز جمعه در اعتراض به هتک حرمت مقدسات دینی طی چند روز اخیر از جمله آتش زدن قرآن و برخی از مساجد و بی‌احترامی به بانوان برگزار خواهد شد.

ملک‌مکان اظهار کرد: این مراسم در شیراز بعد از اقامه نماز جمعه از شبستان امام خمینی(ره) حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) آغاز شده و به سمت بست شهید آیت‌الله دستغیب، بلوار شهید دستغیب و چهار راه پیروزی ادامه خواهد شد که تجمع نهایی هم در چهار راه پیروزی شیراز برگزار خواهد شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی فارس یادآور شد: در شهرستان‌های استان نیز از محل برگزاری نماز جمعه تا مسافتی این راهپیمایی و تجمع اعتراض‌آمیز برگزار خواهد شد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اهمیت برگزاری این مراسم تصریح کرد: دشمن در قضیه‌ای برای مرحوم مهسا امینی رخ داد، سوءاستفاده‌های فراوانی انجام داد و تلاش کرد تا در کشور اغتشاش و هرج و مرج ایجاد کند و به نظام جمهوری اسلامی ضربه زند لذا تحرکات فراوانی برای هتک حرمت نسبت به مقدسات و اماکن دینی انجام داد و حتی در این قضایا برخی‌ها را به شهادت رساند از جمله در شیراز یک همیار پلیس به شهادت رسید.

ملک‌مکان ادامه داد: با توجه به این قضایا گروه‌های مردمی متقاضی برگزاری حرکتی برای محکوم کردن این اغتشاشات شدند بنابراین تظاهرات اعتراض‌آمیز به تقاضای مردم برگزار خواهد شد و برای اینکه نظم و یکپارچکی و نظم داشته باشد، به صورت همزمان در کل کشور بعد از اقامه نماز جمعه برگزار خواهد شد.

رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد فارس اظهار کرد: این راهپیمایی به منظور حمایت از نظام جمهوری اسلامی و نیروهای نظامی و انتظامی که حامیان امنیت کشور هستند و محکوم کردن تلاش‌های دشمنان و استکبار جهانی برگزار می‌شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha