کد خبر: 4086864
تاریخ انتشار: ۲۹ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۵

برگزاری رویداد «دانشجوپلاس» در دانشگاه شیراز

رویداد «دانشجوپلاس» با محوریت رسانه، با هدف توانمندسازی دانشجویان در زمینه‌های فرهنگی در دانشگاه شیراز برگزار می‌شود.

رویداد «دانشجوپلاس»، دانشگاه شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی دانشگاه شیراز، مهدی مؤمن‌زاده، مدیر فرهنگی دانشگاه شیراز امروز، 29 شهریورماه از برگزاری رویداد «دانشجوپلاس» با محوریت رسانه در این دانشگاه خبر داد و گفت: این رویداد با هدف ارتقای سواد رسانه‌ای دانشجویان، توانمندسازی، شناسایی استعدادها و ترغیب دانشجویان برای فعالیت در حوزه‌های مختلف رسانه به مدت 2 روز، از سوی مدیریت فرهنگی دانشگاه شیراز برگزار خواهد شد.

وی افزود: رویداد دانشجوپلاس شروع یک سلسله برنامه است که در قالب باشگاه مثبت ما، تلاش دارد تا محیطی فراهم کند که دانشجویان بتوانند مهارت‌های فرهنگی لازم برای فعالیت در محیط دانشگاه را به دست آورند به این امید که ان‌شاءالله نتیجه‌ آن، پویایی هرچه بیشتر فضای فرهنگی دانشگاه خواهد بود.

مؤمن‌زاده تصریح کرد: این رویداد دو روزه، مقدمه‌ای برای رسیدن به این هدف است و در ادامه برای دانشجویان منتخب در این رویداد، آموزش‌های تخصصی در نظر گرفته شده است که به آن‌ها کمک شود تا بتوانند مهارت‌های خود را برای فعالیت فرهنگی در سطح دانشگاه به کار ببرند.

به‌گفته‌ مدیر فرهنگی دانشگاه شیراز، زمان برگزاری رویداد دانشجوپلاس در روزهای چهارشنبه و پنج‌شنبه 30 و 31 شهریورماه است. این رویداد، در روز اول به‌صورت عمومی و در قالب همایش و در روز دوم به‌صورت کارگاه‌های تخصصی برگزار خواهد شد و علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیش‌تر می‌توانند به سایت https://mosbatemaa.ir/ مراجعه کنند.

وی بیان کرد: در روز اول علیرضا نبی با موضوع راه‌های شناخت مسیر صحیح رشد در روزگار دانشجویی، سیدعلی موسوی، با موضوع دانشجو و سواد رسانه‌ای و مصطفی شهبازی با موضوع آداب تاثیرگذاری بر دیگران ارائه و سخنرانی خواهند داشت.

مؤمن‌زاده ادامه داد: برنامه‌ روز دوم رویداد دانشجوپلاس نیز، برگزاری کارگاه‌های تخصصی با موضوعات طراحی گرافیک، طراحی سایت، نویسندگی و شعر، طراحی نشریه و عکاسی و فیلم‌برداری با حضور اساتید برجسته استانی است.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha