کد خبر: 4081818
تاریخ انتشار: ۰۸ شهريور ۱۴۰۱ - ۰۳:۱۶

دستگاه قضا برخورد قاطعی با هنجارشکنان داشته باشد

رئیس مجمع نمایندگان فارس در مجلس شورای اسلامی ضمن محکوم کردن هتک حرمت خانواده شهید خادم صادق در شیراز، خواستار برخورد قاطع نهادهای امنیتی و دستگاه قضایی با هتاکان این قضیه شد.

محسن علیزاده، نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامیبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی، محسن علیزاده، رئیس مجمع نمایندگان استان فارس شامگاه دوشنبه، 7 شهریورماه ضمن ابراز تاسف شدید از هتک حرمت ایجاد شده به خانواده شهید خادم صادق گفت: نهادهای امنیتی و دستگاه قضایی در برخورد با چنین هنجارشکنانی باید برخورد قاطع و سریعی داشته باشند.

وی با بیان اینکه آرامش امروز جامعه مرهون شهدای عزیزی است که جان خود را در راه دفاع از ناموس و تمامیت ارضی این کشور، فدا کردند، افزود: چنین رفتارهایی نه تنها از ارزش و جایگاه خانواده شهدای عزیز ایران اسلامی نمی‌کاهد، بلکه با واکنش‌هایی که مردم عزیز کشورمان در این روزها نشان دادند، خود به خوبی گویای تکریم و جایگاه والا و ارزشمند خانواده شهدا، در میان مردم کشور عزیزمان است.

نماینده مردم سپیدان و بیضا در مجلس شورای اسلامی، خانواده شهدا را بهترین الگو و اسوه صبر و گذشت و خدمت بی‌منت عنوان کرد و افزود: رسم مروت و قدرشناسی این است که حرمت ناموس شهید عزیزی که به خاطر نوامیس همین مردم، جان عزیز خود را تقدیم کرده است، حفظ شود.

علیزاده ادامه داد: این وظیفه‎ای است که هم باید برای آن فرهنگ‌سازی بیشتری از طرف مسئولان مربوطه صورت گیرد و هم مدیران اجرایی در کشور و استان فارس برای تقویت این فرهنگ، تلاش بیشتری از خود نشان دهند.

وی مجدد تأکید کرد: از نهادهای امنیتی و انتظامی به عنوان خادم مردم، انتظار داریم هر چه سریع‌تر به این قضیه رسیدگی و نتیجه اقدام‌های صورت گرفته را به مردم گزارش دهند.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha