کد خبر: 4078117
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۲۳:۰۹

سرپرست شهرداری شیراز معارفه شد

با توجه به استعفای سیداحسان اصنافی از شهرداری شیراز، طی مراسمی سعید مصفا به عنوان سرپرست شهرداری شیراز معارفه شد.

معارفه سرپرست شهرداری شیراز، سعید مصفابه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط عمومی شهرداری شیراز، آیین معارفه سعید مصفا به‌‎عنوان سرپرست شهرداری شیراز با حضور مهدی طاهری رئیس شورای اسلامی شهر شیراز، معاونین شهردار و شهرداران مناطق یازده گانه امروز، 23 مردادماه در ساختمان مرکزی شهرداری شیراز برگزار شد.

مهدی طاهری، رئیس شورای اسلامی شهر شیراز در این جلسه از زحمات و تلاش‌های شبانه‌روزی سید احسان اصنافی در مسند شهردار سابق شیراز تقدیر و اظهار کرد: اگرچه شورای اسلامی شهر در شیوه مدیریت با شهردار اختلاف داشت، اما نباید تردید کنیم که اصنافی در فرصت خدمت و امانتی که در دست داشت در شهرداری شیراز زحمت کشید و این به مثابه صدقه جاریه است.

وی با بیان اینکه باید در دست در دست دهیم و از امانت مردم صیانت کنیم، افزود: تمام امکانات و تجهیزاتی که در اختیار داریم، امانت مردم هستند و کمترین توقع مردم از ما حفظ و درست استفاده کردن از آنها برای خدمت به شهر و شهروندان است.

رئیس شورای اسلامی شهر شیراز با اشاره به اقدامات صورت گرفته در سیلاب اخیر تصریح کرد: باید مدیریت بحران را بیش از پیش در نظر داشت و برای مواجهه با آن، سناریو و تجهیزات آمادگی مواجهه با آن را مدنظر داشت.

 وی همچنین با توجه به ویژگی‌های خاص کلان‌شهر شیراز تصریح کرد: شرایط اجتماعی شهر شیراز ایجاب می‌کند که شهرداری آن همه جوانب را مدنظر قرار دهد.

سعید مصفا، سرپرست شهرداری شیراز نیز در این جلسه با تقدیر از تلاش‌های شهردار سابق شیراز و اعتمادی که شورای اسلامی شهر به او برای این مسئولیت داشته است، تصریح کرد: باید در این مدت باقیمانده تا پایان مهلت تخفیف عوارض، تمام توان مجموعه را در راستای مدیریت مالی و درآمدی پیش برد.

وی همچنین بیان کرد: علاوه بر نظم مالی باید به سمت تکمیل پروژه‌ها و حرکت در چارچوب سیاست‌های شورای اسلامی شهر شیراز حرکت کنیم تا از این فرصت خدمت بهترین برآورد را داشته باشیم.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha