کد خبر: 4078033
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۱

درخشش پتروشیمی شیراز در اجلاس سراسری انقلاب صنعتی چهارم

جایزه مدیریت موفق ملی درسومین اجلاس سراسری انقلاب صنعتی چهارم به شرکت پتروشیمی شیراز رسید.

شرکت پتروشیمی شیرازبه گزارش ایکنا از فارس، به نقل از روابط‌ عمومی شرکت پتروشیمی شیراز، سومین اجلاس سراسری مدیر موفق ملی در انقلاب صنعتی چهارم، مردادماه سال جاری با حمایت وزارتخانه‌های نفت، صنعت، معدن و تجارت و تعاون، کار و رفاه اجتماعی و با حضور مقامات عالی رتبه کشوری و لشگری، چهره‌های سرشناس علمی و دانشگاهی، کارآفرینان، نخبگان صنعت و اقتصاد کشور و اصحاب رسانه در سالن همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار شد.

با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال تولید، دانش‌بنیان و اشتغال‌آفرین و نظر به اینکه ظهور انقلاب صنعتی چهارم و ابعاد گسترده آن مستلزم تغییرات در حوزه سیاستگذاری و قانون‌گذاری، فضای کسب وکار، فضای علمی و پژوهشی و آماده‌سازی فضای اجتماعی با این تحول عظیم است و کشور ما نیز ناگزیر از آمادگی و بسترسازی برای همگامی با این رویداد مهم است.

در این راستا شرکت پتروشیمی شیراز با فرهنگ تلاش و تولید محصول با کیفیت، جهت رفع نیازهاي کشور و تأمین مواد اولیه استراتژیک جهت صنایع پایین دستی و کشاورزی با تکیه بر منابع انسانی ارزشمند خود، همواره با تلاش بی‌وقفه و دلسوزانه اهداف ارزشمند خود را با مدیریت موفق دنبال کرده و طی سال‌های متمادی بالاتر از ظرفیت اسمی محصولات خود را ارائه داده است و با ایجاد فرهنگ سازمانی در پروسه پیاده‌سازی اثربخشی استراتژی‌ها و مقررات، افزایش سطح هوش رقابتی، ارزیابی و شناسایی بازارهای بالقوه با نقش مدیریت سازمان در طراحی خط مشی مناسب برای کنترل و تحلیل صنعت، امکان‌سنجی تعاملات و پی‌ریزی استراتژی کسب و کار در ایجاد روابط بین سهامداران با رویکردهای توسعه نوآورانه فرهنگ کارآفرینی توانست همچون سال‌های گذشته در صدر شرکت های موفق در کشور باشد.

بر اساس همین گزارش بهمئی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی شیراز موفق به دریافت تندیس زرین مدیر موفق ملی در سومین اجلاس سراسری تجلیل از مدیران موفق ملی در انقلاب صنعتی چهارم شد و برگ زرینی دیگری بر افتخارات شرکت اضافه شد.

بهمئی در همین راستا گفت: دریافت این نشان مسئولیت ایشان را در این شرکت به عنوان قدیمی‌ترین شرکت پتروشیمی کشور سنگین‌تر خواهد کرد. این تندیس که حاصل تلاش، همدلی و همراهی همه همکارانم در این شرکت است را  به کلیه مدیران، متخصصین و کارکنان شرکت پتروشیمی شیراز تقدیم می‌کنم.

یادآور می‌شود، هدف از برگزاری این اجلاس آگاهی و دستیابی به جدیدترین دستاوردها و یافته‌های علمی در انقلاب صنعتی چهارم ، تعامل و رشد علمی بین بخش دولتی و ارزیابی شرکت‌ها در ۱۷گروه از بنگاه‌های اقتصادی و به منظور انتقال دانش بود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha