کد خبر: 4077936
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ - ۱۰:۱۳

مبلغان اقتصاد مقاومتی در دانشگاه‌ها تربیت شوند

مسئول سازمان بسیج دانشجویی خواستار تربیت مبلغان و مروجان اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی متناسب با فضای دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها شد.

محمدحسین کفعمی، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشوربه گزارش ایکنا از فارس، محمدحسین کفعمی، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور، امروز، 23 مرداد در بازدید از مجموعه  بسیج دانشجویی استان فارس و در جمع کارکنان این ناحیه با تأکید بر توانمندسازی بدنه بسیج دانشجویی برای ادراک صحیح از جنگ اقتصادی و نقش‎آفرینی مؤثر در آن گفت: اردوهای پیشرفت با محوریت آشنایی با توانمندی‌ها، دستاوردها و مسائل اقتصادی کشور توسط بسیج دانشجویی در حال برگزاری است.

وی بر ارتقای بصیرت اقتصادی دانشجویان با آموزش و گفتمان‌سازی جنگ اقتصادی و اقتصاد مقاومتی تأکید و تصریح کرد: هجمه‌های دشمن در عرصه تحریم و جنگ اقتصادی رصد و با آن مقابله شود که در این راستا نیز طرح‌ریزی کنش متناسب با فضای دانشجویی در سطح دانشگاه‌ها صورت گیرد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور خواستار تربیت مبلغان و مروجان اقتصاد مقاومتی و جنگ اقتصادی با هدف توسعه اقتصاد مقاومتی و مقابله با جنگ اقتصادی شد.

کفعمی سپس در جمع دانشجویان بسیجی دانشگاه علوم پزشکی شیراز حاضر شد و با اشاره به نظام سلامت، بر آشناساختن دانشجویان با رسالت نظام سلامت و ابعاد گسترده آن تاکید کرد و گفت: در این راستا بسیج دانشجویی طرح راه سلامت را ویژه بسیج دانشجویی دانشگاه های علوم پزشکی سراسر کشور را تدوین کرده است.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی تصریح کرد: اهمیت پیشگیری، بهداشت و سبک زندگی برای دانشجویان تبیین و راهکارهای نقش‌آفرینی نیز نشان داده شود.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha