کد خبر: 4077203
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۳۶

عمل به هنگام در جهاد تبیین صورت گیرد

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور با تأکید بر ضرورت ترسیم نقشه عملیاتی برای پیش‌روندگی بهتر در عرصه گفتمانی جهاد تبیین گفت: در جهاد تبیین باید عمل به هنگام صورت گیرد.

محمدحسین کفعمی، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشوربه گزارش ایکنا از فارس، محمدحسین کفعمی، مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور، امروز، 19 مردادماه در جمع مسئولان دفاتر و حوزه‌های بسیج دانشجویی دانشگاه‌های استان فارس گفت: مجموعه بسیج دانشجویی مسائل اولویت‌دار ملی را در حوزه‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی احصا کرده است.

وی بر ترسیم نقشه عملیاتی برای پیش‌روندگی بهتر در عرصه گفتمانی جهاد تبیین تأکید و تصریح کرد: در جهاد تبیین باید عمل به هنگام صورت گیرد.

کفعمی با بیان اینکه طرح جامع کشوری راه مهندسی توسط این مجموعه در سراسر کشور در حال اجراست، ادامه داد: با اجرای این طرح در سال‌های آینده علاوه بر هدایت بسیاری از نخبگان به سمت مسائل موجود در کشور، گامی مهم به سمت تحول بزرگ آموزشی و تربیتی در دانشگاه‌ها برداشته خواهد شد.

مسئول سازمان بسیج دانشجویی کشور همچنین این نکته را یادآور شد: فعالیت‌های مسئله محور به همت بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها در حال اجراست.

وی با تأکید بر گفتمان‌سازی، مطالبه‌گری تخصصی و کنشگری اجتماعی گفت: در این راستا می‌توان از ابزارهای مختلف در قالب فعالیت‌های مسئله‌محور برای حل مسائل استفاده کرد.

انتهای پیام
نام:
ایمیل:
* نظر:
captcha